Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, planuje rozpocząć przygodę z jazda po górach na #rower. Macie jakieś linki do stron, które pomogą mi rozpocząć? Chętnie przyjmę rady gdzie jeździć na początku, jakiego roweru szukać żeby nie przepłacać na poczatek, docelowo chciałbym zjeżdżać z wyższych gór. Właśnie siedzę w Szczyrku i strasznie mi się to spodobało. Być może ktoś organizuje wyjazdy gdzie ktoś początkujący będzie mógł się uczyć od bardziej doświadczonych.
#mtb #gory
  • 10
@Quesedilla_dostojewski: ja się na tym nie znam, ale miałby sobie pojeździć po pagórkach to bym brał w miarę lekki, z dobrą amortyzacją i wygodnym siodełkiem. I na początek to by ruszył na roztocze, okolice Kazimierza dolnego, góry świętokrzyskie,
@Quesedilla_dostojewski: byłem 3 lata temu w podobnej sytuacji - też się przejechalem i mi się spodobało. Ja od razu kupiłem dobre enduro z dużym skokiem z przodu i z tyłu. Tez mialem dylemat czy nie lepiej najpierw tańszy rower kupić a potem zobaczyć - ale patrząc wstecz dobrze zrobiłem że kupiłem od razu lepszy rower - już po 2 miesiącach zacząłem jeździć trasy których na innym rowerze bym nie zjechal.

Jak