Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #mirabelkopomusz #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #pokazmorde #niebieskiepaski #kiciochpyta

  Ech. Właśnie po kilku dniach skasowałem Badoo, bez żadnych efektów. Nie wiem co robię nie tak, czy mam za duże wymagania?

  W ciągu tych kilku dni z funkcją premium dostałem około 16 polubień - 11 pierwszego dnia, 5 drugiego, trzeciego 0, czwartego (do godziny 12:30 kiedy skasowałem) 0.
  Polubienia dawałem wyłącznie kobietom o podobnych zainteresowaniach - gry komputerowe, historia, psychologia, góry, poezja, survival, strzelectwo, urbex szukając ich po tagach. Polubiłem może z kilkadziesiąt dziewczyn na podstawie opisów i tagów, praktycznie żadna nie odwzajemniała polubienia.

  Dostałem natomiast dużo polubień od dziewczyn typu netflix&chill, praktycznie do żadnej nie napisałem, bo nie widziałem żadnego punktu zaczepienia, tematu do rozmowy.

  Nie przykładam wagi do wyglądu dziewczyny, wystarczy żeby dbała o higienię i nie miała jakichś deformacji. Dla przykładu, ostatnia dziewczyna, która bardzooo mi się spodobała, miała ~20 kilogramów nadwagi i kolorowe włosy.

  W opisie dodałem wzmiankę o tym, że pomagam w schronisku, że szukam osób do długich rozmów, wspólnego grania i trochę informacji o sobie + kilka memów.

  Co jest ze mną nie tak, że nie mogę znaleźć na takich portalach żadnych interesujących mnie dziewczyn?

  Wstawiam swoje zdjęcie, bo może problem leży w wyglądzie.
  Dzięki za każdą pomoc.
  pokaż całość

  odpowiedzi (250)

 • odpowiedzi (34)

 • avatar

  Niemcy zazdroszczą p*lakom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki

  odpowiedzi (15)