Gorące dyskusje ostatnie 12h

#mirabelkopomusz #rozowepaski #zwiazki #tinder #badoo #pokazmorde #niebieskiepaski #kiciochpyta

Ech. Właśnie po kilku dniach skasowałem Badoo, bez żadnych efektów. Nie wiem co robię nie tak, czy mam za duże wymagania?

W ciągu tych kilku dni z funkcją premium dostałem około 16 polubień - 11 pierwszego dnia, 5 drugiego, trzeciego 0, czwartego (do godziny 12:30 kiedy skasowałem) 0.
    Polubienia dawałem wyłącznie kobietom o podobnych zainteresowaniach - gry komputerowe, historia, psychologia, góry, poezja, survival, strzelectwo, urbex szukając ich po tagach. Polubiłem może z kilkadziesiąt dziewczyn na podstawie opisów i tagów, praktycznie żadna nie odwzajemniała polubienia.

Dostałem natomiast dużo polubień od dziewczyn typu netflix&chill, praktycznie do żadnej nie napisałem, bo nie widziałem żadnego punktu zaczepienia, tematu do rozmowy.

Nie przykładam wagi do wyglądu dziewczyny, wystarczy żeby dbała o higienię i nie miała jakichś deformacji. Dla przykładu, ostatnia dziewczyna, która bardzooo mi się spodobała, miała ~20 kilogramów nadwagi i kolorowe włosy.

W opisie dodałem wzmiankę o tym, że pomagam w schronisku, że szukam osób do długich rozmów, wspólnego grania i trochę informacji o sobie + kilka memów.

Co jest ze mną nie tak, że nie mogę znaleźć na takich portalach żadnych interesujących mnie dziewczyn?

Wstawiam swoje zdjęcie, bo może problem leży w wyglądzie.
    Dzięki za każdą pomoc.
    pokaż całość

odpowiedzi (250)

• odpowiedzi (34)

Niemcy zazdroszczą p*lakom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki

odpowiedzi (15)