Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Cześć! Ostatnio rozdawaliśmy #cyberpunk2077, a chętnych było ponad 1700! Frekwencja nas zaskoczyła i zachęciła do kolejnych #rozdajo podwójnego!

  W ostatnim konkursie pomagaliście nam w głosowaniu na „Wybór Użytkowników” w porównywarce @Ceneo, aktualnie znajdujemy się w TOP 10 obok takich firm jak x-kom, notino (dawne iperfumy.pl), oleole.pl. Jest to dla nas ogromny sukces patrząc na konkurencję i fakt, że RedGame tworzony jest od początku do końca przez JEDNĄ osobę. I kolejny raz #rozdajo będzie związane z tym tematem.

  Ponownie do rozdania mamy #cyberpunk2077 na platformę #gog , a dodatkowo The Sims 4 na platformę #origin . Wygrany uzyska klucz do #cyberpunk2077 w dniu premiery i klucz do The Sims 4 natychmiast po ogłoszeniu wyników :) Dodatkowo jeśli #rozdajo przekroczy 3000 plusów rozdamy jedną dodatkową grę..nie ujawnimy jaką, ale będziecie zadowoleni, więc realnie do rozdania są 3 tytuły!

  Zasady #rozdajo
  1. Plusujecie wpis
  2. Oddajecie głos na nasz sklep https://www.ceneo.pl/sklepy/redgame.pl-s29837 klikając zielony przycisk „Zagłosuj” (wymagany facebook)
  3. Możecie dodać zabawny komentarz :)

  Jeśli oddałeś głos we wcześniejszym #rozdajo też możesz brać udział, ale nie musisz ponownie głosować bo przecież już to zrobiłeś!

  PS. Pamiętajcie, że oddając głos bierzecie też udział w konkursie @Ceneo i możecie zgarnąć 1x 1000 zł lub 10x 500 zł w formie karty podarunkowej!

  Pamiętajcie, że zweryfikujemy kiedy oddaliście głos (jest taka możliwość), więc lepiej go oddać niż potem płakać, że okazja przeszła obok nosa!

  Jutro o 14:00 wylosujemy osoby, które otrzymają nagrody i do tego momentu możecie brać udział!

  #rozdajo #steam #cebuladeals #konkurs #cyberpunk2077 #cyberpunk #zadarmo #gog #simsy
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #f1

  odpowiedzi (7)

 • avatar

  Mirki! Zapraszam Was na #rozdajo!

  Dziś mam dla Was #xiaomi Mi Band 3! Korzystałem przez chwilę, ale szybko się przesiadłem na smartwatcha!

  Co trzeba zrobić, aby móc zdobyć opaskę?

  1. Polubić fanpage na FB, na której dzielę się z Wami moją historią, w której ze 119 kg spaślaka, jarającego szluga za szlugiem, stałem się 83 kg gościem, który za tydzień biegnie drugi maraton w życiu celując w czas poniżej 3h30min ( ͡° ͜ʖ ͡°) - https://www.facebook.com/biegagrzesiek
  2. Zaplusować ten wpis.

  3. Opcjonalnie zachęcam do obserwowania mnie na Instagramie - @GrzesiekBiega!

  Losowanie odbędzie się w poniedziałek o g. 21.

  Tak było w 2016 (na zdjęciu przy około 107 kg) - https://ibb.co/yQt99YK
  Tak jest (tutaj zdjęcie z lipca i 83 kg) - https://ibb.co/9sWGysj
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

Advertisement