Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
popełniłem już wiele błędów w życiu ale ten najnowszy po prostu powoduje ,że nie mogę jeść i mam lęki.Do rzeczy..na początku tego roku wynająłem mieszkanie typowej #p00lce i #sebixowi z dwójką bachorów.#madka w między czasie pogoniła ów #sebixa (alko i budowa) i aktualnie mieszka tam sama.Przez te prawie 8 pełnych miesięcy dług to 500 zł niby nie wiele ale oparłem mój budżet na terminowości i sam spłacam 3 kredyty w tym dwa hipoteczne i w przypadku opóźnień sam muszę pożyczać u znajomych.Tylko raz zdarzyło się ,że opłaty były na czas poza tym seria historii ( od karty do bankomatu zgubionej bo napad i skardzioną torebkę przez zgubiony telefon w tramwaju) Ostatnio wręczyłem jej wypowiedzenie umowy najmu z zachowaniem terminu wypowiedzenia - miesiąc.Poinformowałem ,żeby szukała sobie nowego lokum ponieważ ja nie chce mieć stresu więcej i chce mieć ludzi którzy płacą terminowo i są spokojni.Dodam ,że przez te 8 miesięcy wydarzały się różne historie dziwne od tych o których wspomniałem jak te zgubione karty czy torebki żeby przesunąć termin płatności po telefony z pytaniami o doposażenie mieszkania ( oczywiście to zrealizowałem ) skończywszy na wyrzuceniu #sebixa .Lokatorzy zmieniali numer chyba z 15 razy ,Aktualny numer #karyny mam zapisany Karyna 7 a Sebixa ,Sebix 8 .Tak jak napisałem Karyna podpisała wypowiedzenie na piśmie ,ja mam jeden egzemplarz ,ona drugi.do wyprowadzki zostały 3 tygodnie.Boje się.Boję się ,że będę świadkiem scen jak z tych chorych seriali jak Trudne Sprawy , Policja , eksmisja , Jaworowicz i ten typ co broni eksmitowanych./Ale nie będę miał skrupułów ,szkoda mi trochę dzieci ale napisałem jej ,że żyje w kraju gdzie są placówki które ją wesprą.Teraz nie wiem pojadę tam za 3 tygodnie i nie wiem czy wchodzić w obstawie #polskapolicja ,ciężko jest mi przewidzieć reakcje ,wiem ,że ta kobieta leczy się na depresje i ataki paniki czy czegoś tam .Po prostu jeden wielki dramat.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chcę Cię martwić kolego, ale kwestia jest tego rodzaju, że jeśli Karyna dokształci się w kwestiach prawnych, to zapewne powie Ci, że to wypowiedzenie 1-miesięczne jest nieważne, bo chroni ją ustawa o ochronie praw lokatorów i okresy wypowiedzenia w niej uregulowane, a z sądową eksmisją będziesz musiał się wstrzymać do czasu znalezienia mieszkania socjalnego dla niej i jej bombelka.
@AnonimoweMirkoWyznania: 3 kredyty i taka pętla na szyji, że jak ci nie skapnie 500zl, to musisz pożyczać?! Po co Ci to? Ja rozumiem, że masz plan na grubą kasę, ale w takim schemacie to jak skończysz spłacać te kredyty będziesz ludzkim wrakiem, który swojej najlepsze lata przewalił na martwienie się dłużnikiem na 500zl. Dla mnie nie do pojęcia, dla mnie to nie życie. Wybacz ale wiecej z zycia ma ta kobieta,