Wpis z mikrobloga

Wszystkim pseudointeligentom polecam kanał "Prosta Ekonomia" o książkach nawet nie chce wspominać bo chyba to dla was za dużo widząc po wpisach na tagu #antykapitalizm .

Jak widać @Revmir nie potrafi znieść krytyki i każdy mój komentarz usuną po czym zaczął mnie obrażać wraz ze swoimi kolesiami dorabiając zmyślone oszczerstwa na mnie nie dając jednocześnie możliwości odpowiedzi bo dał mnie na #czrnolisto . To że próbuje mnie kogoś zdyskredytować bo piszę na #przegryw jest po prostu żałosne. Jak chcecie dalej możecie szukać w moich wpisach treści dla przegrywów ja się tego nie wstydzę a nawet jestem z tego dumny bo nawet przy mojej nie najlepszej sytuacji nie winie nikogo innego tylko siebie bo każdy jest kowalem własnego losu. Nie każdy przegryw wini kobiety, nie każdy przegryw siedzi w piwnicy i nic nie robi. To że jestem przegrywem nie znaczy, że nic nie robię. Siedzę na #przegryw bo wiem że mogę więcej. Może dla antykapitalisty trudno nie wrzucać wszystkich do jednego worka bo by mu się czasem teoria nie zgadzała ale radzę tego nie robić.
Może to dla was trudne do zrozumienia ale mimo tego, że siedzę na #przegryw to cały czas pracuję nad sobą, studiuje i pracuje w weekendy w czasie semestru. Takie możliwości daje mi kapitalizm i to że się coś czasem nie udaje nie znaczy, że nie działa dobrze dla ludzi. Wręcz przeciwnie to że się nie udaje na jednej płaszczyźnie daje sygnał że trzeba spróbować czegoś innego a nie brnąć w bezsensownym kierunku. Tylko najpierw trzeba to dostrzec.

@rzuberbozy wchodzi do mnie na stary wpis i sugeruje, że siedzę bezrobotny w piwnicy a on jaki to nie jest super bo ma łazienkę i kobietę. No i super niech ma. Taka jest różnica, że ja każdemu komu się w życiu udało gratuluje i nie pałam nienawiścią bo ktoś się dorobił (o ile nie złodziejstwem). Socjaliści by tylko ludziom kłody pod nogi rzucali (nawet jeżeli niektórzy mając szczytne cele) i z takim postępowaniem się zgodzić nie mogę.

Wpis powstał by chronić rozum i godność człowieka oraz wizerunek przegrywów.

Możecie w komentarzach na mnie pluć żadnego nie usunę.

#przegryw #kapitalizm #ekonomia
DoktorNauk - Wszystkim pseudointeligentom polecam kanał "Prosta Ekonomia" o książkach...
  • 14
Wszystkim pseudointeligentom polecam kanał "Prosta Ekonomia"


@DoktorNauk: buahahaha, dokładnie, widownia tego kanału to pseudointeligenci. To są lepsi propagandyści od Szymona. W lewym dolnym rogu masz napisane kto (między innymi) ich sponsoruje - i odpowiedz sobie sam na pytanie, czyje interesy reprezentują. Na pewno nie są to ludzie pracy.

o książkach nawet nie chce wspominać bo chyba to dla was za dużo widząc


@DoktorNauk: pewnie też na myśli masz jakichś gównomyślicieli
Revmir - > Wszystkim pseudointeligentom polecam kanał "Prosta Ekonomia"

@DoktorNau...

źródło: comment_v4ENxZUwPmKmB1nYTSYuWhRG72IU9RXq.jpg

Pobierz
@Revmir:
1
-"buahahaha, dokładnie, widownia tego kanału to pseudointeligenci. To są lepsi propagandyści od Szymona. W lewym dolnym rogu masz napisane kto (między innymi) ich sponsoruje - i odpowiedz sobie sam na pytanie, czyje interesy reprezentują. Na pewno nie są to ludzie pracy."

-Aha, czyli jak ktoś się z tobą nie zgadza to propagandysta i kontrrewolucjonista? To typowe.
Rozumiem, że tylko materiały sponsorowane przez "ludzi pracy" są merytoryczne? Czekam aż Janusz
DoktorNauk - @Revmir:
1
-"buahahaha, dokładnie, widownia tego kanału to pseudointel...

źródło: comment_otNDMXhJauyiedFN0H9WEDGzBTWwjRzO.jpg

Pobierz