Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Wracałem nocą do domu, gdy usłyszałem jak typowy Seba drze mordę na swoją Karynę. Nie była to pojedyncza sytuacja lecz darcie mordy non stop a w odpowiedzi było słychać "Zostaw mnie. Nie chcę cię. Nie jestem twoja"

Podszedłem bliżej. Kazał mi #!$%@?ć. Przekalkulowałem sytuację i uznałem, że nie będę narażać swojego zdrowia dla jakiejś Karyny więc #!$%@?łem stamtąd xd

Ale żeby nie mieć #!$%@? jakby przypadkiem coś się jej stało, to zadzwoniłem na #policja Zapytali się mnie jak oni wyglądają to powiedziałem, że jak typowy Seba xd
-Czyli w dresie. Tak?
-Tak. W dresie i z czapką.

Szedłem za nimi w bezpiecznej odległości, bo szli w tym samym kierunku.

A najlepsze jest to, że pod koniec Seba spotkał swojego kolegę który próbował go uspokoić. Doszło do szarpaniny. Karyna zadzwoniła na policję. Przed chwilą spotkani "koledzy" mówili, żeby nie robiła Sebie przypału. Karyna uwolniła się od oprawcy i poszła w swoją stronę a Seba z kolegami został.

Zaczekałem w ich pobliżu jakieś 15min na przyjazd policji żeby nie było, że bezprawnie wzywam partol czy coś. Ale oni nie przyjechali, więc zawinąłem się do domu xd
Pobierz Marquellyn - Wracałem nocą do domu, gdy usłyszałem jak typowy Seba drze mordę na swoj...
źródło: comment_eifeVxYHfhOnmzKbHKdR33vd8K7gtWG3.jpg
  • 21
@oruniak: Widziałem kiedy akcje jak typ #!$%@?ł lepe swojej różowej na przystanku. Ona fik i nogami się nakryła. Podleciał jakiś typ i chce sebixa chyba uspokoić a tu nagle jak to karyńsko się nie zerwie i z łapami do typa, żeby jej sebixa zostawił. Jeszcze go zwyzywała. Tak więc masz rację. Karyna wie z kim jest i wie, że jek się należała lepa na ryj ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marquellyn: policja ma #!$%@? na takie rzeczy. Jak zgłaszałem ostatnio że #!$%@? patola 'opiekuje' się małymi dziećmi jednocześnie urządzając alko-piknik na środku parku, bijąc się między sobą, wulgarne drąc ryja na cały park czy srając i szczając pod pomnikami przyrody to przez 2 godziny które w tym parku spędziłem się nie pojawili. Szkoda tylko dzieci, że takie wzorce dostają.
@Marquellyn Akurat takie zwierzęta społeczne same beda się eliminować więc nie warto sobie nawet głowy zawracać ( ͡º ͜ʖ͡º) ale zadzwonić na bagiety zawsze można.
Wracałem nocą do domu, gdy usłyszałem jak typowy Seba drze mordę na swoją Karynę. Nie była to pojedyncza sytuacja lecz darcie mordy non stop a w odpowiedzi było słychać "Zostaw mnie. Nie chcę cię. Nie jestem twoja"


czyli mowisz ze pierwszy raz poza domem jestes tak?

Podszedłem bliżej. Kazał mi #!$%@?ć. Przekalkulowałem sytuację i uznałem, że nie będę narażać swojego zdrowia dla jakiejś Karyny więc #!$%@?łem stamtąd xd


zdrowia fizycznego? goscie tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BOlek99: Opisałem to trochę mało drastycznie. Seba się wydzierał, machał łapami w powietrzu. A ona nieco zapłakana wykrzykiwała żeby ją zostawił. Szliśmy razem wzdłuż dwukierunkowej ulicy z pasem zieleni oddzielającym pasy jezdni, była tam jeszcze ścieżka rowerowa, tory tramwajowe. Jednym słowem w #!$%@? szeroka ulica. Ona kilkukrotnie przechodzila z jednej strony na drugą cały czas krzycząc.
Gdy ich obserwowałem skojarzyły mi się te wszystkie sprawy typu Iwona Wieczorek xd
Miałem wrażenie,