Wpis z mikrobloga

@Miriamele: też pamiętam widok swojej siostry w szpitalu jak miałem 6 lat. Po prostu pamiętam ten dzień doskonale i pamiętam również dzień w którym się dowiedziałem, że będę miał w ogóle rodzeństwo. Rozpłakałem się i obraziłem na rodziców. XD I cały dzień w którym siostra się urodziła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WarmWeather: szczerze to pamiętam też wcześniejsze rzeczy, ale nie mam 100% pewności, czy to nie jest jakaś projekcja mojego mózgu. A to wspomnienie ze szpitala było możliwe do weryfikacji przez rodziców i rzeczywiście się zgadzało z tym co się wydarzyło :)
@R0el: wątpię w to szczerze. Od strony ojca nie znałem, od strony matki do dziś trzymamy kontakt i to dość dobrze i pamiętam go również z okresów dzieciństwa. Tym bardziej, że nie jest o wiele starszy ode mnie.
@WarmWeather: najwczesniej to chyba 4 urodziny. Co ciekawe pamietam nawet ilosc latarni w drodze do babci. Taki bylem zaciekawiony calym tym wydarzeniem (a raczej mialem je kompletnie w dupie jak co roku) ze liczylem latarnie przez ponad 1,5h ¯_(ツ)_/¯
2 lata, kąpiel w małej czerwonej wanience, w pokoju prlowskie meble, kwadratowy telewizor z dupa w którym leci coś niebieskiego, obok ojciec jedzący kanapki z cebulą i (pewnie) vegetą