Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 789
Wróciłem właśnie z wesela na którym byłem ze swoją różową i muszę się z z Wami Mireczki podzielić jedną uwagą, którą zauważyłem już od pewnego czasu. Jeśli uda Wam się wyrwać na prawdę piękną kobietę to nie znaczy, że cel osiągnięty i możecie mieć wszystko w dupie :-) Na jaką imprezę z nią nie pójdę to nie ważne czy są to jej znajomi, moi koledzy czy całkiem obcy goście ale ciągle ktoś będzie starał się Was zdominować. Na każdym kroku ktoś będzie was testował, wtrącał głupie uwagi, podlizywal się do niej, rzucał głupimi żartami, przytulał, podbijał i sprawdzał waszą reakcje i odpowiedź. Cała dzisiejsza impreza to było odbijanie piłeczek napalonych adoratorów, znajomych, przyjaciół i nie każdemu można powiedzieć żeby zwyczajnie #!$%@?ł :-)
Taka moja skromna uwaga na koniec dnia, całkiem inaczej to wygląda gdy masz średnią pannę, a całkiem inaczej gdy 10/10.
Strasznie to męczące, myślę że panowie którzy mają piękne kobiety rozumią o czym mówię.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 175