Wpis z mikrobloga

Czołem Mirko! Mimo tego, że jestem już z Wami jakiś czas, postanowiłem się w końcu przywitać! A jak inaczej można przywitać się, niż organizując #rozdajo?

Przez mikrorandom (mam nadzieję, że to ogarnę), mam do oddania grę planszowa - CIV w angielskiej wersji. Losowanie dziś o godzinie 22, zielonki utworzone po tym wpisie, nie biorą udziału! Wysyłka na mój koszt do paczkomatu.

I może teraz dwa słowa o tym, czym jest Nisza. To raczkujący portal, który ma na celu przedstawienie rzemieślników, twórców, czy pasjonatów. Idea ma na celu otwartość, więc jeśli jesteś osobą, która chce opowiedzieć o swoim sposobie na życie, pasji czy swoim nietypowym hobby - zapraszam do kontaktu. Więcej informacji znajdziecie na stronie magazyn-nisza.pl oraz wykopalisku, w którym możecie dowiedzieć się więcej i zobaczyć ostatni materiał. A może wykopiecie?
Powodzenia!

https://www.wykop.pl/link/5092797/zawod-bursztyniarz/

#rozdajo ( ) #nisza - tag do obserwowania
Nisza - Czołem Mirko! Mimo tego, że jestem już z Wami jakiś czas, postanowiłem się w ...

źródło: comment_VHeOoP2UUFfkxb8boeJ0fMgauyulCvNN.jpg

Pobierz
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzięki wszystkim, za tak dobre przyjęcie tego rozdajo! Na bank nie będzie ostatnim! Podwójne dzięki dla tych, którym chciało sie sprawdzić post czy materiały na stronie! Do rzeczy. Zwycięzca dzisiejszego losowania jest ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: @heavenquay