Wpis z mikrobloga

Oj #krakow dziwne macie to Expo xD

Lokalizacja trochę dziwna, sąsiedztwo... Klimatyczne, postapokaliptyczne (naprzeciwko głównego wejścia jakieś stare sprzęty do robienia dróg asfaltowych, pełno ciężarówek no i oczywiście elektrownia) no ale jednak średnio reprezentacyjne.

Confiction właśnie nie skończy, rozmiawialem z różnymi wystawcami i generalnie totalna porażka. Pustki jeśli chodzi o ludzi, pustki jeśli chodzi o atrakcje, "gwiazdy" które zaproszono by móc uścisnąć dloń, pogadać czy zgarnąć autograf też dupy nie ukrywają, 2-go i 3-cio planowe postacie z seriali. No ale pierwsza edycja, w zasadzie prawie każdy nastawiał się że będzie dość pusto, także nie mam wielkiego uczucia porażki.

Ludzie za to jak zawsze świetni, strefa Retro mistrzowska, przez trzy dni sprzedawałem swoje rzeczy na przemian z graniem w ponga, Mario czy Prince of Persia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czekam aż w końcu szczęście mi dopisze i trafię do miejsca gdzie będzie prawdziwy sajgon, póki co Pyrkonu nic nie przebiło ;D

#rozkminkrzaka

Ps: tak, to pewna postać z Gry o Tron ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wydawał się bardzo sympatycznym gościem.
Pobierz bkwas - Oj #krakow dziwne macie to Expo xD

Lokalizacja trochę dziwna, sąsiedztwo... ...
źródło: comment_USNaeySlqGkBQh0FKBGtxgjY8EJd6pmq.jpg
  • 6
@makrel_gieldowy ja nie zazdrosze wystawcom którzy płacili pełną cenę za stanowisko - czasem 2000-2500 zł za trzy dni, gdzie tutaj naprawdę niewiele się działo.

Jednocześnie Sabat w Kielcach w tym samym czasie, w Krakowie Live - no wyszło jak wyszło, ciekawy jestem czy w ogóle będzie jeszcze jedna edycja Confiction ;D
@Sl_w_k_1 nie chcę uderzać w Confiction - ale jakbym miał zapłacić za 3 dni (albo tak jak w twoim wypadku 4x wejściówki 3dniowe) zwyczajnie nie byłbym zadowolony - są miejsca gdzie płacąc mniej będzie dużo więcej atrakcji, no nie oszukujmy się
@bkwas: Zanim wybudowali expo to był świetny urbex który zburzono na potrzebę EXPO i pobliskiego osiedla. Polecam zobaczyć sobie w sieci jak wygladał Krakowski PREFABET. Krakowskie Expo to imo niewypał lokalizacyjno-organizacyjny -> dojazd jedną ulicą (ogromne korki na większości imprez) i ceny z #!$%@? za wstęp na wydarzenia.