Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Czaicie, beka bo human xD
  #heheszki #humorobrazkowy #studbaza

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Rzecz w tym, że 90% ludzi w Polsce nie ma pojęcia, jakich rozmiarów kryzys nas czeka.
  Zobaczycie, że 2020-2022 będą wspominane jako najgorsze lata w polskiej historii. Odmrożenie cen energii, spadek dotacji z UE, koniec kasy z koncesji 5G, podniesienie płacy minimalnej do absurdalnych wartości, dorżnięcie 30-40-50 latków w podatkach, galopująca inflacja. Na to wszystko nałoży się kryzys światowy, który właśnie dociera do USA (dzisiejsze obniżenie stóp procentowych). Gospodarka im siada, więc obniżają. My gospodarkę grzejemy jak dawniej Grecja.

  Nic, tylko usiąść i płakać, człowiek który to widzi, nie może zrobić nic, a oberwą wszyscy, niezależnie od zarobków czy majątku. Najbardziej oberwą pewnie moi rodzice, emeryci.

  ... i niech nikt nie pierdoli, by iść w październiku głosować na Konfederację czy opozycję. Zmian należało dokonać 15 lat temu. To co będzie, to jedynie efekt długich lat "jakoś to będzie" i głosowania na komunistów.

  #polska #ekonomia #gospodarka #biznes #polityka
  pokaż całość

  odpowiedzi (83)

 • avatar

  Oficjalna aplikacja Wykopu dla Androida zeszła już do 2.1 gwiazdki w Google Play. Użytkownicy zadowoleni są najbardziej z mega super funkcjonalności, która zapisuje pobierane podczas przeglądania wpisy w pamięci telefonu (a powinna w pamięci cache, jak to robią chociażby przeglądarki internetowe). Wobec tego aplikacja puchnie do kilku gigabajtów :) Żegnajcie zatem biedafony z małą pamięcią wewnętrzną!

  pokaż spoiler Ten błąd znany jest od wielu miesięcy

  Jak widać @m__b bierze z PFRONu nie tylko moderatorów xD

  pokaż spoiler #wykop #programowanie #android #googleplay
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (67)

Advertisement