Wpis z mikrobloga

No to dzisiaj kolejny kamieniołom zaliczony i pykło nieco ponad 30 kilometrów na lajcie ;) Byłoby więcej, tylko źle skręciłem a nie chciało mi się zawracać. Generalnie mam takie pytanie, powiedzmy że mam taką trasę https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1rW8dt8rQ4CZVBQRyT3lOcBPuOpw≪=50.07408443849034%2C19.436875660922738&z=12 i chcę żeby Google Maps mnie prowadziło na telefonie. Próbowałem dzisiaj to zrobić, ale jedyne co mi się udało to patrzeć co chwilę na telefon czy jadę po trasie xD
#rower #rowery #googlemaps
guru8 - No to dzisiaj kolejny kamieniołom zaliczony i pykło nieco ponad 30 kilometrów...

źródło: comment_OVScDDtDsNxv4pFBQr84GJpmx8HYa2ME.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guru8: Ja kiedyś robiłem w ten sposób, że ręcznie ustawiłem na kompie na google maps taką trasę, jaką sobie gdzieś znalazłem. Na koniec użyłem opcji wyślij na telefon i wtedy Cię ładnie powinno prowadzić, komunikatami głosowymi (σ ͜ʖσ)
@trututuyten: No takie coś to wiem, ale ja chcę gotową trasę puścić, bez żadnego ustawiania. Zresztą i tak nie będę ustawiał dwudziestu punktów na mapie i patrzeć, czy dobrze wyznaczyło trasę, poza tym i tak tyle punktów mi nie przyjmie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guru8: Spoko. Chociaż wydaje mi się, że szybko się tę trasę ustawiało w google maps, wystarczyło łapać kursorem za kuleczki i je ustawić na drogę, którą chcemy jechać. No ale rzeczywiście przy dłuższej trasie i po polnych drogach może się odechcieć takiego ustawiania.