•  

Korwin lisciuje Boniego. Debata na temat odebrania mu inmunitetu i postawienia zarzutow.

Wykopki: co? Za liscia? Nalezalo mu sie. Atakuja go bo niszczy bande czworga, na jesieniu juz 40%!!1!

Rafonix lisciuje wykopka. Wyrok: rok wiezienia w zawieszeniu na 3. Przez 3 lata zawieszenia kurator. Dodatkowo grzywna lacznie 6 czy tam 7 tysiecy.

Wykopki: co tak malo? Szkoda ze mu wieciej nid dali! Powinien soedziec w wiezieniu!

#korwin #4konserwy #rafonix #patostreamy #famemma #polityka

•  

@WiktorekS Przecież Boni nie dostał z liścia, albo to nie rozumiesz tego znaczenia. Korwin musnął mu po policzku.
      Tak czy siak Korwin zasłużenie został ukarany - twarde prawo, ale prawo.

•  

Rafonix lisciuje wykopka.

@WiktorekS: To tylko jedna akcja z wielu, dlatego takie zdziwienie.

Rafonix ma już na swoim koncie:

-Pobicie niepełnosprawnego.
      -Grożenie przez internet.
      -Kolejne pobicie, w sumie chyba 3 (w tym 2 niepełnosprawnych) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      -Nakłanianie swoich widzów do popełnienia przestępstwa.
      -Internetowy hazard( gdzie oglądają to młode łokietniki)

Dużo tego, ja tylko skróciłem i zostawię tutaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Mr_Squno: nie wnikam. Nie bronie go bo go lubie czy ogladam, wlasciwie w ogole go nie bronie. Jednak taki wyrok za liscia to jakies nieporozumienie. Policjanci zamieszani w sprawe Stachowiaka, gdzie sa materialy video z tego jak torturuja goscia, ktory koniec koncow tortur nie przezyl, dostali podobne wyroki.
      @Volki: tylko Korwin zostal skazany na kare grzywny w wysokosci 20 tys zlotych (bodajze mniej niz 1 wyplata europosla). Po zaplaceniu jej, po roku jest juz osoba niekarana. Za ten sam czyn, Rafonix bedzie w rejestrze minimum 5 lat.

•  

@WiktorekS Nie chce mi się teraz sprawdzać jak wygląda sprawa zatarcia, natomiast Korwin odpowiadał za inny czyn, więc porównanie 1:1 jest bezsensu.