•  

  Korwin lisciuje Boniego. Debata na temat odebrania mu inmunitetu i postawienia zarzutow.

  Wykopki: co? Za liscia? Nalezalo mu sie. Atakuja go bo niszczy bande czworga, na jesieniu juz 40%!!1!

  Rafonix lisciuje wykopka. Wyrok: rok wiezienia w zawieszeniu na 3. Przez 3 lata zawieszenia kurator. Dodatkowo grzywna lacznie 6 czy tam 7 tysiecy.

  Wykopki: co tak malo? Szkoda ze mu wieciej nid dali! Powinien soedziec w wiezieniu!

  #korwin #4konserwy #rafonix #patostreamy #famemma #polityka

  •  

   @WiktorekS Przecież Boni nie dostał z liścia, albo to nie rozumiesz tego znaczenia. Korwin musnął mu po policzku.
   Tak czy siak Korwin zasłużenie został ukarany - twarde prawo, ale prawo.

  •  

   Rafonix lisciuje wykopka.

   @WiktorekS: To tylko jedna akcja z wielu, dlatego takie zdziwienie.

   Rafonix ma już na swoim koncie:

   -Pobicie niepełnosprawnego.
   -Grożenie przez internet.
   -Kolejne pobicie, w sumie chyba 3 (w tym 2 niepełnosprawnych) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   -Nakłanianie swoich widzów do popełnienia przestępstwa.
   -Internetowy hazard( gdzie oglądają to młode łokietniki)

   Dużo tego, ja tylko skróciłem i zostawię tutaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Mr_Squno: nie wnikam. Nie bronie go bo go lubie czy ogladam, wlasciwie w ogole go nie bronie. Jednak taki wyrok za liscia to jakies nieporozumienie. Policjanci zamieszani w sprawe Stachowiaka, gdzie sa materialy video z tego jak torturuja goscia, ktory koniec koncow tortur nie przezyl, dostali podobne wyroki.
   @Volki: tylko Korwin zostal skazany na kare grzywny w wysokosci 20 tys zlotych (bodajze mniej niz 1 wyplata europosla). Po zaplaceniu jej, po roku jest juz osoba niekarana. Za ten sam czyn, Rafonix bedzie w rejestrze minimum 5 lat.

  •  

   @WiktorekS Nie chce mi się teraz sprawdzać jak wygląda sprawa zatarcia, natomiast Korwin odpowiadał za inny czyn, więc porównanie 1:1 jest bezsensu.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzień dobry, Mirki i Mirabelki!
  Zapewne większość osób obserwujących tag #piwowarstwo już nas kojarzy, ale te, które jeszcze nas nie znają będą miały okazję to zrobić!

  Nazywamy się Twojbrowar.pl i jesteśmy sklepem internetowo-stacjonarnym (w #wroclaw ), w którym możecie zaopatrzyć się w surowce i akcesoria potrzebne do wyrobu piwa oraz innych trunków alkoholowych, a także wędlin i serów w domu.
  Jako, że sezon piwowarski zbliża się wielkimi krokami przygotowaliśmy dla was #rozdajo , a w tym nasz sztandarowy zestaw dla początkujących, czyli "Jestem Piwowarem" zawierający cały potrzebny sprzęt, surowce oraz wyczerpującą instrukcję, dzięki którym będziecie mogli uwarzyć swoje pierwsze (i każde kolejne) #piwo w domu!

  W skład zestawu wchodzą: fermentor z rurką fermentacyjną, fermentor z kranikiem, areometr, środek do dezynfekcji, miarka do cukru, kapsle, łyga piwowarska, termometr piwowarski, wąż do rozlewu, termometr ciekłokrystaliczny, jodowy wskaźnik skrobi, filtrator z oplotu, glukoza krystaliczna, oraz zestaw surowców z instrukcją do stworzenia wybranego przez Ciebie piwa: polskie jasne, prawdziwe pszeniczne, pale ale, dry stout, american bitter, grodziskie, pszeniczne ciemne.

  Poza naszym sprzętem jedynym narzędziem, którego będziesz potrzebował, to garnek o objętości 30l wzwyż.

  Dodatkowo na hasła "WYKOPJP" i "WYKOPTB" każdy otrzyma 20% zniżki na jeden z zestawów startowych (Jestem Piwowarem lub Twój Browar Domowy) dzięki którym będzie mógł nawarzyć piwa, które będzie musiał później wypić... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Kody będą ważne do niedzieli (22.09.2019), do północy.

  #rozdajo wygrywa osoba wylosowana przez mirkorandom z puli osób plusujących wpis. Wyniki zostaną ogłoszone jutro (piątek) o godzinie 10:30 i tego samego dnia skontaktujemy się ze zwycięzcą celem ustalenia adresu wysyłki.

  P.S. Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek pytania dotyczące warzenia piwa i produkcji alkoholi, możecie śmiało je do nas kierować, chętnie podzielimy się naszą wiedzą! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  P.S.2. Z tego konta będziemy również informować o naszych promocjach, które z okazji zbliżających się 10 – tych urodzin będą pojawiać się coraz częściej, więc zapraszamy do obserwowania naszego konta!

  #piwokraftowe #craftbeer #pijzwykopem #twojbrowar
  pokaż całość

  odpowiedzi (85)

 • avatar

  Tak nie wygląda człowiek, który chwilę temu poinformował o zakończeniu współpracy z Williamsem i nie ma planu B ( ͡º ͜ʖ͡º)

  #f1 #kubica

  odpowiedzi (28)

 • odpowiedzi (29)

Advertisement