Wpis z mikrobloga

@bizkit53: ja przy 182 mam L i jest ok. Wydaje mi się, że jak weźmiesz rower dwa rozmiary większy to na pewno będzie za mały.
Co prawda decathlon różnie podaje rozmiarówkę bo czasem przy 182cm wzrostu zalecał L czasem M ale nigdy S...
@micelangeloB: noszę się z zamiarem zmiany tribana 500 na coś nowszego. 500 dla L miała zalecany wzrost 175-184 czyli jestem w górnej granicy. Dla starszej 520 dla L zalecają wzrost 180-186 a M to 171-183 .. Zastanawiam się czy szukać M czy L...
@bizkit53: ja mam jakieś 184, mam tribana 520 w rozmiarze m. nie powiem ci teraz ile mam przekroku, ale mierzac się do siadełka (czyli wkładasz ksiazke max pod krocze) wyszło coś koło 87-88
@albin88: ciężko powiedzieć, moja pierwsza szosa, po 1k km nic mnie nie boli i czuje się na niej ok. muszę sobie zrobić jakieś zdjęcie z profilu na niej i zobaczyć jak to wyglada
  • 0
@micelangeloB
@Majster_bieda
@albin88
@dowhile nie zrozumiałem się ze sprzedawcą którą długość dokładnie mierzy (bo nie wiedział jaki rozmiar i mierzył ręcznie) i teraz wychodzi na to, że to jednak rozmiar L jak podesłałem metrykę i wskazał mierzoną długość (jest też jakieś zdjęcie, na którym na ramie wydaje mi się że jest L)
https://www.olx.pl/oferta/rower-btwin-triban-520-CID767-IDBabgJ.html

Jest to wersja flat bar, bez baranka. Do tej pory jeździłem na 10 letnim marketowcu za kilka stówek. Czy
  • 0
@albin88 ciężko mi powiedzieć co dokładnie będzie dla mnie lepsze, bo na szosie nigdy nie jeździłem, ale większość czasu jeżdżę po asfalcie - w moim marketowcu miałem prostą kierownicę i nie mam porównania do baranka