Wpis z mikrobloga

Ogłoszenia parafialne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod ostatnim wpisem dodałem informację, że planuję poogłaszać się ze sprzedażą jajek na lokalnych grupach Facebookowych i przywozić powiedzmy raz w tygodniu jajka na konkretne osiedle, ale że Mireczki z #warszawa mają oczywiście pierwszeństwo i mogą zamawiać u mnie na PW. Nie spodziewałem się mówiąc szczerze tak dużego zainteresowania, wyszło na to, że zamówiliście tyle jajek, że nie było potrzeby ogłaszania się nawet na FB! Co mnie oczywiście niezmiernie cieszy :-)

W związku z całkiem sporym zainteresowaniem jajkami trzeba to jakoś zorganizować, i tak:

- Co jakiś czas (raz w tygodniu, może rzadziej) będę wrzucał informację pod tagiem #warszawa gdzie będę pisał w których dzielnicach w który dzień można mnie spotkać. Wtedy możecie zamawiać u mnie jajka bez żadnych ograniczeń, od 10 sztuk ;) No bo jak i tak będę w okolicy to mogę podrzucić.

- Z racji tego, że nie każdy sobie życzy oglądać te ogłoszenia pod tagiem #warszawa tworzę nowy tag przeznaczony do obserwowania / czarnolistowania #mirkojaja ( )

- Pozostałe warunki bez zmian, czyli: Jedno jajko 1 zł, powyżej 50 sztuk podwożę w konkretne miejsce, mniejsze ilości też wchodzą oczywiście w grę - ale wtedy dostawa dopiero jak jakiś Mirek mieszkający w Waszej okolicy również zamówi jajka i zbierze się łącznie powyżej 50 sztuk. Ewentualnie obserwować tag #mirkojaja i się dołączyć z zamówieniem ;-) Zamówienia oczywiście na PW.

Informacji na temat sprzedaży jaj nie będzie za to pod moim głównym tagiem #kurkazpodworka , powstał on w zupełnie innym celu i nie chciałbym tego zmieniać.

Rozkład na ten tydzień:

Dzisiaj od 18.30 jestem na #bemowo

Jutro od 19.30 jestem na #ursus


W drugiej części tygodnia planuję odwiedzić jeszcze #odolany .

Jeżeli ktoś z tych dzielnic ma ochotę na wiejskie jajka to serdecznie zapraszam :-)

Ale z racji tego, że już wołam ludzi z #kurkazpodworka to łapcie chociaż filmik jak kurki jedzą pszenicę z ręki (ʘʘ)
robertx - Ogłoszenia parafialne ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Pod ostatnim wpisem dodałem informacj...
  • 32
@Barnabeu: A ile na bazarach! ( )

Od siebie mogę tylko powiedzieć, że jajka które ode mnie kupujecie są na 100% od moich kur - od roku prowadzę kurnik, a przy okazji tag na wykopie, facebooka, widzicie w jakich warunkach kury żyją, czym są żywione - jednym słowem macie pewność, że kupujecie jajka fajnej jakości. Jak to wygląda na bazarach... cóż. Zazwyczaj inaczej. Z pewnością nie
@robertx: Miras w okolicy jakiej miejscowości masz kurnik? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo jak podwozisz do Wawy to może niedaleko będę miał żeby osobiście odebrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)