Wpis z mikrobloga

MCDZBAN już się odgraża w komentarzach pod swoim najnowszym wpisem, że niedługo wysmaruje artykuł (jeszce dzisiaj) o niesłusznym jego zdaniem hejcie na Georgu przez powrutowcuw... Nie docierają do niego prośby, by tego nie robił, bo chcąc nie chcąc, jego blog stał się blogiem opiniotworczym i zaraz to podłpią onety wupety i inne i będzie gówno burza, jak ta lala..
Ten koleś jest już po prostu ślepy...
Nie widział, jak się u niego zmawiali na atakowanie spamem reddita, tolerował memy z gekonem i inne (nawet emotki wklejał zabawne), "Dżordż to beksa" w komentarzach to norma. Banuje ludzi, którzy ośmielają się mieć trochę inne zdanie i w skutek tego otoczył się ludźmi, którzy ślepo wierzą w jego racje i tym sposobem brnie w obłędzie...
Po przeczytaniu jego wpisu o "zagłaskaniu kotka" i komentarzy pod nim, tego o hejci obawiam się nie na żarty... Będzie grubo! Oby się jednak rozmyslił.

#f1 #powrutcontent #kubica
  • 24
@some_ONE Tu nie chodzi o to czy miał rację, czy jej nie miał. Takimi wpisami tylko nakręca spirale i swoich pretorian. Dlaczego nie może skupić się na Robercie, jak to było wcześniej?
W mojej opini, to nic nie zmienia, a tylko pogarsza sytuację. Jak widać po chociażby twitterze, przekaz poszedł odwrotny. Za bardzo poczuł misję... Kolejnym wpisem tylko to pogorsz.
Ale co ja tam wiem. Psycho fanom nie potrzeba za wiele. Pamiętam,
@szunis: W takim razie równie dobrze można powiedzieć, że spiralę nakręca dzban Buxton, jemu niech George podziękuje bo to on triggeruje januszy swoimi wysrywami typu: nawet Kubica 2010 miałby problem z Russellem (ciekawe jak to obliczył, tak btw. to w 2010 Mark Hughes uznał Kubicę za najlepszego kierowcę tamtego sezonu), albo na początku sezonu zachwalanie że George znowu okrążenie przed Kubicą gdy strata pomiędzy nimi to było jakieś 10s i po
@szunis zgadzam sie w zupełnosci. Mozna by o tym pisac w nieskonczonosc kto miał jaki wplyw ale to co my wiemy to my wiemy. Ulepili kule sniegowa i #!$%@? ja z Everestu i zdziwieni sa ze przeobrazila sie ona w lawine ktora zgarnia za soba wszystko i wszystkich. To ze Polacy maja wybitny dar robienia chlewu to cos co jest wpisane w DNA populacji znad Wisły. Merytorycznej dyskusji nie ma, bo dostajesz
spiralę nakręca dzban Buxton, jemu niech George podziękuje bo to on triggeruje januszy swoimi wysrywami typu: nawet Kubica 2010 miałby problem z Russellem


@some_ONE: Nie zgadzam się z Buxtonem, ale dopóki nikogo nie obraża i nie przekłamuje faktów, to nie jest hejt, tylko własne zdanie. I niech kibice z całego świata sobie to ocenią. Na tym polega wolność słowa. Za to takim gadaniem, że januszy nie wolno triggerować, robisz z powrutowców
@smutny_kojot: Moja odpowiedź o Buxtonie dotyczyła tylko tego, że mcdon nakręca hejt pisząc artykuł, że czasami brytyjscy dziennikarze przesadzają.
Więc według mnie w taki sam sposób ten hejt nakręca Buxton.

A co do kaleki i że się nie nadaje to już nie czepiaj się słówek, bo wiesz o co chodzi i taki sam hejt jest na Kubicę.
@szunis: W takim razie równie dobrze można powiedzieć, że spiralę nakręca dzban Buxton, jemu niech George podziękuje bo to on triggeruje januszy swoimi wysrywami typu: nawet Kubica 2010 miałby problem z Russellem (ciekawe jak to obliczył, tak btw. to w 2010 Mark Hughes uznał Kubicę za najlepszego kierowcę tamtego sezonu), albo na początku sezonu zachwalanie że George znowu okrążenie przed Kubicą gdy strata pomiędzy nimi to było jakieś 10s i po
Nie zgadzam się z Buxtonem, ale dopóki nikogo nie obraża i nie przekłamuje faktów, to nie jest hejt, tylko własne zdanie.


@smutny_kojot: gościu, typ piszę z dupy, że Russel by #!$%@? Kubicy z 2010 opierając swoją opinie na "tak uważam i ch#j". Wskaż mi gdzie są ta fakty które przemawiają za tym, bo ja nie widze żadnej sensownej platformy do potwierdzenia lub zaprzeczenia tej z dupy opini.
@smutny_kojot: jego opinie na temat kubicy są tak samo opinio twórcze jak opinie Villeneuve'a, a jeżeli uważasz, że takie opinie nie rodzą hejtu, to nie ma o czym gadać. Uparłeś się bronić Buxtona, ale fakt jest taki, że z jego zasięgami rzucenie takiej opini da oczywistą reakcje i to jest nakręcanie hejtu.