•  

  #aferamadonny #afera

  https://www.wykop.pl/link/5093977/dzien-jak-codzien-dzien-po-dniu/

  Sprawę wyjaśnialiśmy już wielokrotnie - zbanowane zostały osoby, które dopuściły się naruszeń regulaminu (w tym również naruszeń dóbr osobistych). Powody banów zostały wyjaśnione, a jeśli było to możliwe, w niektórych przypadkach bany skrócono. Przypominamy również, że wszelkie naruszenia prawa, naruszenia dóbr osobistych oraz działania mogące utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie serwisu nie są tutaj akceptowane (informujemy o tym w regulaminie, punkt 5). Jeśli ktoś nie przestrzega tych zasad, musi liczyć się z blokadą konta.

  Czyli miałem rację, że dzień jak co dzień.

  Jeżeli sprawa była wyjaśniona wielokrotnie, to dlaczego zbanowani ciągle nie wiedzą za co dostali bana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Przypominam również, żę wyjaśnienie nie polega na powiedzeniu zbanowanemu, że jest zbanowany, z naruszenie regulaminu (w tym również naruszenie dóbr osobistych), tylko na pokazaniu, w którym miejsu do naruszenia doszło. Moderacja w głębokim poważaniu ma kolejne wiadomości wysyłane do nich z zapytaniem o KONKRET (tak, tak zbanowani piszą, wielkimi literami, żeby mogli to zobaczyć).

  A co dostają zbanowani?

  1)

  2) To co macie w beleczce

  3) Kolejną porcję domysłów sugerujących, że moderacja nie ma dowodów, ale będzie kręcić wieczność, żeby tylko się nie przyznać. ¯\_(ツ)_/¯

  Zawołam was osobiście, może jednak coś ruszy. Nie wierzę, że nie potraficie czytać, więc zakładam, że robicie to z premedytacją. @m__b @a__s @Moderacja

  Zapewniam was, że to nie jest ostatnia beleczka, którą nieudolnie próbujecie to "wyjaśnić", będą następne, polecam obserwować mój profil.

  Dodatkowo to znalezisko potwierdziło moje przypuszczenia. Potraficie je zdjąć w godzinkę - dwie z głównej. A na kontakt to problem odpisać.

  źródło: Upadła madanna z wielkim dzbanem.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Byl wczoraj u mnie niebieski l, to było nasze 6 spotkanie. Po tym jak zaczął cos inicjowac i ja odmówiłam pokazał mi screeny rozmów z dziewczynami które były na jego zawolanie kiedy cokolwiek mu sie chciało, wiele z nich zranił. i powiedział że seks ma na wyciągnięcie ręki. Z jednej strony mówi ze traktuje mnie poważnie, ze juz sie wyszalał a z drugiej pokazuje mi takie rzeczy przez które wychodzi na chuja i równocześnie chce żebym sie do niego zbliżyła (niekoniecznie nalega na seks ale chociaż na robótki ręczne) Czy to ja przesadzam czy on? Jaki on miał cel nawet w pokazywaniu tych rozmów?
  #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  #seks
  pokaż całość

  odpowiedzi (121)

 • avatar

  Montaż światłowodu u klienta xD nowy monter nie trafił w belkę na strychu xD ciężkie początki

  #pracbaza

  odpowiedzi (39)

 • avatar

  Czy to można nazwać złodziejstwem?

  Tak w skrócie: Mój stary pracował wiele lat w Słowackiej firmie, i w tamtejszym ZUS-ie odprowadzane miał składki, 1900 złotych na miesiąc. Polski ZUS uznał, że tacie nic się nie należy, stwierdzili że tamte składki 'przepadły'. Później stwierdzili, że należą się, ale tylko za przepracowane kilka miesięcy.

  Stary niedawno otrzymał pismo ze Słowacji, czy chciałby otrzymywać pieniądze przez polski ZUS, albo do rąk własnych. I okazało się, że nic nie przepadło, a ZUS w Nowym Sączu ordynarnie leciał w chuja i kłamał.
  #zus
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)

Advertisement