Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy takiego przypadku, nie powinno się gdzieś zgłosić, pytanie tylko czy i gdzie?

Kolega @BilobateLake pod tagiem #bron pyta o pozwolenie i chęć zakupu broni Tec-9, na osiemnaste urodziny. Ten model został wykorzystany w strzelaninie w Columbine

Jednocześnie nasz bohater jest aktywny w tagu #przegryw [piszę tam](https://www.wykop.pl/wpis/43289497/czasami-mysle-czy-to-tylko-ja-jestem-tak-#!$%@?/) między innymi o samobójstwie z wykorzystaniem broni palnej (scr. poniżej), nie ma osiemnastu lat więc pewnie nadal uczęszcza do szkoły w której jak sam twierdzi jest gnębiony. Wpis z pytaniem o broń został już skasowany, @Moderacja możecie to wyciągnąć w razie potrzeby ze śmietnika? Żarty czy nie, według mnie lepiej nie ryzykować rurki w silniku.

#strzelectwo #samobojstwo #pytanie
tamto-to-tamto - Zastanawiam się czy takiego przypadku, nie powinno się gdzieś zgłosi...

źródło: comment_eWpdXnMBCanaalZwIgQ1bJ8VH9TokIY0.jpg

Pobierz
  • 22
@BilobateLake: ze mną możesz pogadać śmiało

@tamto-to-tamto: stary po co w ogóle tracisz czas by założyć tego posta, mieszasz się w cudze życie. Nie znasz go to po pierwsze. Po drugie nie siedzisz w jego głowie nie wiesz przez co przechodził/przechodzi w swoim życiu, nie wiesz jak mocno (czy też nie) cierpi i nie wiesz czy łatwo można wyjść z problemów które go dopadły (jeżeli w ogóle można wyjść) więc