•  

  Normictwo twierdzi, że to co piszemy tutaj na tagu o sytuacji na rynku świń, to są nasze urojenia i świat w ogóle tak nie wygląda. Bardzo ciekawe, bo akurat jeżdze komunikacją miejską po metropolii, a muszę jeździć dość dużo, przez centrum miasta między innymi, często tam jestem ogólnie.

  No i wiecie co? Jak się trochę poobserwuje, to widać niebieskich beciaków, którzy są z lochami o kilka oczek niżej od siebie, często grubymi. Jeżeli typ to chad, to zazwyczaj ma laskę z górnej skali. Jeżeli ma te mityczne ~190 cm, ale nie jest atrakcyjny, to już jest gorzej, ale tacy też mają swoją. Dalej mamy grupki normictwa, gdzie jeżeli jest 50/50 niebieskie/różowe, to już jest wyjątek. Zazwyczaj jest to jedna locha na 2-3 orbiterów, lub 2 na 4-5. Czasami zdarzają się takie bardzo duże grupki, gdzie są prawie sami faceci beciaki i 3-4 lochy. Jeżeli loch jest kilka a facet jeden, to zawsze jest to chad, albo jakiś dynamiczny patus, którego mózg nie zaznał refleksji w życiu. A propos jeszcze co do grupek normików - dziś został przebity rekord i widziałem nastoletnią płodną Julkę, która była z czterema beciakami orbiterami. Szli za nią jak pazie. Dwóch było ulanych i miało przeciętne mordy, a jeden to był przegryw z wyglądu bezdyskusyjnie, pewnie biorą go do grupki dla beki. Nie zdziwie się jak po 20tce tu wyląduje, o ile już tu nie siedzi.

  I tak zdarzają się wyjątki, że ktoś tam kiedyś odbiega od tej reguły. Ale to są wyjątki, zdarza się to bardzo rzadko, pewnie jest to ta mała część procenta ogółu, normalna.

  Ale nie, my przegrywy pierdolimy kocopoły i świat jest równy, sprawiedliwy, każdy dostaje po równo. To są urojenia na skutek spędzania życia w piwnicy i w rzeczywistości wystarczy uderzyć pięścią w stół, a będziemy mieć co chcemy. Także wyjdźmy z piwnic... a to wszystko o spermiarzach, białorycerzach, p0lkach, chadach, i ogólnie cała teoria blackpill, to nieprawda jest. To co się dzieje na tinderze przez spiermiarzy nie przenika do świata realnego. Realny świat absolutnie tak nie wygląda. Laski nie mają orbiterów na ulicach, chady nie ruchają za 100% męskiej populacji, spermiarze w klubach nie stawiają lochom drinków za 3-cyfrową kwotę, a potem są olewani. To wszystko jest fikcją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #przegryw #blackpill #p0lka #tinder #takaprawda #spermiarzeztindera #normictwo

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @GreatestLoser: Ostatni Twój akapit jest dobry. Tinder swoje, a życie swoje. Nierzadko inny typ faceta lepiej sobie poradzi na Tinderze (po prostu fotogeniczny, dobrze wyglądający, el cwaniako robiący hałas), a inny zrobi wrażenie na żywo, gdy będzie mógł pogadać i zaprezentować swoją inteligencję (szczególnie jeśli jest odważny i podejdzie). Albo nie wiem, idziesz na imprezę czy gdzieś, poznajesz laskę przyjezdną - okej, związek na odległość to trudny temat, ale gdy amor trafi to jest to możliwe, a na Tinderze to filter do 50 czy tam 60 km i pozdro. To samo z wiekiem, laski często są dość restrykcyjne, np. 21-latka da 21-24 albo jak tu jedna różowa nasza koleżanka 24-latka: 24-28 :) Podczas gdy gdyby poznała na żywo powiedzmy 30-31-latka, to mogłaby być oczarowana.
   To samo ze wzrostem, niby chcą 180+, ale facet 177 może zrobić wrażenie na żywo i już jest elegancko.

   Podsumowując:
   Jeżeli nie wyglądasz naprawdę na 8/10+, nie jesteś kobietą i masz powyżej 26/27 lat, to Tindera traktuj raczej jak ciekawostkę bo Twoje szanse są iluzoryczne, a zdecydowanie lepiej będziesz jak skupisz się na poznawaniu na żywo. Idź na rower, spacer, do parku, uczestnicz w eventach, może na imprezę - podchodź, zagaduj, poznawaj. Odrzucenie na żywo? I tak masz w uj większą szansę niż na Tinderze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: blaszcz
  •  

   @GreatestLoser: Wow jeździsz autobusem i obserwujesz...i te błyskotliwe wnioski. Stary risercz to chyba z ziemkiewiczem studiowałeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   A propos jeszcze co do grupek normików - dziś został przebity rekord i widziałem nastoletnią płodną Julkę, która była z czterema beciakami orbiterami. Szli za nią jak pazie. Dwóch było ulanych i miało przeciętne mordy, a jeden to był przegryw z wyglądu bezdyskusyjnie, pewnie biorą go do grupki dla beki. Nie zdziwie się jak po 20tce tu wyląduje, o ile już tu nie siedzi.

   @GreatestLoser: To przecież sytuacja nagminna. Przejdź się po mieście któregoś wieczoru, to zobaczysz, że na każdą nastolatkę przypada 3-4 takich paziów.

  •  

   na tinderze

   @GreatestLoser: nikt poważny (facet czy kobieta), nie traktuje Tindera jako poważny portal/apkę w 2019 roku

  •  

   @GreatestLoser: kiedy przedawkujesz czarną pigułke widzisz ją wszędzie, najgorsze jest to że nikt z twojego otoczenia w realu jej nie chce zaakceptować.

  •  

   zaprezentować swoją inteligencję

   @MatiKosa: inteligencje to mozna prezentowac w szkole, bo kobietom to nie robi jakiejs wiekszej roznicy.
   Ale co do sensu calego wpisu to sie zgadzam.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement