Wpis z mikrobloga

Mirki trzymajcie za mnie kciuki. Jutro rozpoczynam wyprawę Świnoujście - Hel - Wejherowo oczywiście na #rower. Trasa podzielona na 4 dni po około 140 km x 3 plus ~ 40 km na koniec. Rower wyszykowany, po serwisie, sakwy zapakowane. Jadę najpierw PKP Szczecin -> Świnoujście i tam oficjalnie zaczynamy z kolegą wyprawę. To nasz debiut na takim dystansie więc wszystko się może zdarzyć. Pocieszam się że w razie co to mogę przerwać misje i zadzwonić po odsiecz. Zobaczymy.
W wolnej chwili wrzucę jakieś fotki i spostrzeżenia dla zainteresowanych.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#podrozujzwykopem #morzebaltyckie #rower
  • 23
@grzylen: Jak będziesz jechał już na Wejherowo... Jeśli uderzysz w kierunku Hel - Władysławowo - Jastrzębia Góra - Karwia - Krokowa to za Krokową odbij na Kniewo, bo w Wejherowie zaczęli remont mostu i bezpośrednio z Krokowej nie dojedziesz do Wejherowa. Chyba, że wracacie z Helu na Redę to wtedy spoko, ale to też przed samą Redą trzeba bokiem, bo z takiej jednej górki jest zakaz jazdy rowerem.
@mam_tu_niezly_ubaw_: całe szczęście na razie jest idealnie jeśli chodzi o pogodę. Droga różna od wspaniałego asfaltu po bruk który wytrząsa kamienie z nerek gdzie prędkość spada do 15 km/h. Mamy już prawie 100 km za sobą teraz przerwa na obiad. No i najlepsze! Są u nas plaże bez parawanów!!!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fraagles: @Wycu91: @kyleleash: @sailor_73: @mam_tu_niezly_ubaw_: @TakiTaki:

#rower #
Pobierz g.....n - @mamtuniezlyubaw: całe szczęście na razie jest idealnie jeśli chodzi o pogo...
źródło: comment_eKRFF4tSFpU6iZSXpXrO0K4pqhnGWcEJ.jpg