Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą #madki i ich bombelki. Powiesz szmacie dzień dobry a ta chociaż mieszka w tym samym bloku to milczy ale za to #bombelek drze ryja bo widzi mojego psa. No i madka oczywiście odrazu "NO POGŁASZCZ PIESKA BRAJANKU". Słyszałaś #!$%@? kiedyś to czymś takim jak kultura która nakazuje się spytać czy można pogłaskać? A spytać się trzeba bo pies może być agresywny i #!$%@?ć bombelkowi łapę. No i szmata oczywiście ma swój #betabankomat. Przyrzekam że kiedyś kupie jakiegoś dobermana i wytresuje go żeby #!$%@?ł tym bombelkom łapy, zagryzał te #!$%@? beciaki bez godności. A madki ma powalać i na nie srać i pogryźć im ten głupi ryj i tzipe żeby już żaden spermiarz na nie nie poleciał.
  • 17
@MyPhilosophy: @irish71: @Yuutsu: Ale tak #!$%@? faktycznie jest.
Idziesz sobie na spacer z psem bo ten chce się wysrać i nagle #!$%@? 10k #!$%@? bachorów się zlatuje pogłaskać. Jak któryś pociągnie psiaka za ucho czy wsadzi palec w oko i mu się nie spodoba więc pies #!$%@? to już Twoja wina bo trzymasz dzikie zwierze, bestię #!$%@? i wilkołaka.
Najgorzej jak masz bernardyna lub owczarka szkockiego. #!$%@?ą bombelkowi filmami
@MagicznyMarian: sluchaj mam kundla nie duzego, on nie akceptuje innych psow i bardzo nie przepada za ludzmi, jest w sumie nieobliczalny. Zawsze staram sie unikac sytuacji stresujacych, przechodzic na druga strone ulicy ale sie nie da. A to jacys panstwo stwierdza, ze po #!$%@? miec psa na smyczy on sie mnie slucha, ich pies #!$%@? dzide do mojego. Moj juz ciagnie i ultra agresja, a glupia baba drze jape do swojego
@MagicznyMarian: dokładnie. niedawno dwójka bombelków urządziła sobie zabawę w zaczepianie mojego psa jak byłem z nim na spacerze w parku. Podbiegały, szturchały albo szczekały i uciekały. Pies wystraszony a ja #!$%@? mówiłem, żeby przestały aż za 3 razem odepchnąłem jednego z nich. Oczywiście wrzask madki i ojciec z łapami że jak to tak bombelka traktować xD
@NUkz: też prawda z tymi innymi właścicielami. Jak na drodze, znajdzie sie jakiś dzban i jeb czołowe. Z tym, że wtedy w większości przypadków wiadomo czyja wina a jak piesek bombelka #!$%@? bo ma #!$%@? wychowany bobelek to madce nie wyjaśnisz. Przykro mi, że musisz rozważyć oddanie.

@maad: najgorszy sort ludzi.

@magrusia: +1, lubię to!
@alcest: #!$%@? mnie że jakaś kobieta nie okazuje mi żadnego szacunku i traktuje mojego psa jako atrakcję, a ty i @MyPhilosophy twierdzicie że mam się leczyć. Możecie mi to wyjaśnić? Lubicie jak ludzie nie okazują wam kultury? Czy może lubicie jak małe dzieci maltretują wam psa?
@Joterini: @MagicznyMarian: Kundelek ma 5 lat. Walczymy z behawiorystą i fundacją od której go dostalismy.
Piesek jest ciężki, nie ufny bo był bity od małego i przypięty łańcuchem na dworzu. Dodatkowo ma postępujący zanik wzroku już nie widzi na jedno oko a w drugim prawdopodobnie jakieś zarysy ludzi i przedmiotów, do tego coś jest ze słuchem i węchem i ma problemy z tarczycą. Jest kochanym psem mimo tego, że ze