•  

Czy ktoś kupował nówkę, używkę #cannondale #lefty i może podzielić z wrażeniami czy warto i na co zwracać uwagę?
    #rower
    #mtb

•  

@Aiden7: rower jak rower, tylko więcej ludzi zaczepia bo ich w 21wieku dziwi jedna laga.

•  

@GrubyKociol: właśnie zastanawia mnie czy jest jakaś faktyczną różnica, że warto jak rozumiem dla przeciętnego Kowalskiego różnica żadna?

•  

@Aiden7: Kupiłem 3 miesiące temu używanego Cannondale'a F-Si Carbon z Leftym PBR 100. Koła 650B bo tylko kłamstwo ma krótsze nogi ode mnie. Pierwszy Lefty w życiu, czuć zwiększoną sztywność, nie jest super czuły i liści nie wybiera, ale pracuje w porządku. Jedynym dużym minusem jak dla mnie jest zakładanie koła, warto pilnować momentu dokręcania + za każdym razem regulacja przedniego hamulca tarczowego. Blokada działa bdb jeśli jest sprawna i jest beton. Jak masz pytania to pisz.

•  

@woskovy: Gdzie kupowałeś? Jakaś prywatna osoba czy firma? I jaki koszt takiej używki ci wyszedł oraz czy coś musiałeś dołożyć na start w rowerze?

•  

@Aiden7: sklep rowerowy, który zajmuje się sprzedażą używanych rowerów wyższej klasy. Rower kosztował 6k + 800km w dwie strony żeby go odebrać.
      Na dzień dobry wymieniłem siodełko, pedały, chwyty, wywaliłem przednią przerzutkę wraz z manetką, pancerze, tylny zacisk koła, opony. Docelowo będzie to całkiem inny rower niż go kupiłem, ale taki był zamysł od samego początku.

•  

@woskovy: Własnie planuje długoterminowo. Do tej pory wyciskam ile się da ze swojego 10 letniego Kellysa licząc, że trochę gotówki po ostatnich wydatkach odłożę i zaczynam powoli myśleć w którą stronę iść. Masz może jakąś fotkę roweru?

•  

@Aiden7: Fotka sprzed miesiąca, teraz wygląda troszkę inaczej.

źródło: 2019-07-17 16.50.52.jpg

•  

@woskovy: jakieś góry już zaliczone? W sensie najbardziej mnie zastanawiaja zjazdy po szutrze, kamieniach, bo mam złe wspomnienia jak mi ręce odpadaly na swoim, ale to już efekt sporych luzow na amortyzatorze. To chyba tyle chciałem wiedzieć póki co. Dzięki wielkie :)

•  

@Aiden7: ja wracam do kolarstwa górskiego po 9 latach, mieszkam blisko większych i mniejszych górek także to codzienność.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement