•  

Świetny klip, daje do myślenia.
    #polska #lgbt #neuropa #solidarni #nauczyciele

źródło: youtube.com

•  

@PabloFBK: super porównania xD zabijanie żydów i usuwanie obywateli rp którzy blokują legalny marsz xDDDD

•  

@PabloFBK: o gurwa jaki rak xD wagony z więźniami wywożonymi do obozów przebijane z marszami o zwiększenie przywilejów mniejszości. Gimbopolityka najniższych lotów, jedyne co boli bardziej, to "artyści", którzy się pod tym podpisali.

•  

@dilbert5150:

zwiększenie przywilejów mniejszości
      #takbylo XD

•  

@PabloFBK Progresywny dobroludzizm i nic więcej

•  

@PabloFBK: No, daje do myślenia, jak dalece się można szmacić i wyciągać na sztandary nie swoją historię, nie swoje ofiary, nie swoje bohaterstwo, i zestawiać z pospolitym, zajadłym bólem dupy, skoncentrowanym na aktualnej scenie politycznej, i własnej domniemanej udręce.

I do kogo to właściwie jest skierowane? Pozornie do społeczeństwa, ale tak naprawdę do władzy, a konkretnie partii rządzącej, przy okazji hojnie zagarniając do ich „popleczników” wszystkich którzy za coś tam PIS cenią, albo po prostu są prawicowi, albo po prostu nie spodobają się dyskutantowi spod szyldu około-kodowskich pseudo-opozycyjnych bieganin, bo to na szczęście są śmieszne twory niezgrane do kupy, „dezorganizacja nie może się zreorganizować” etc.

No więc niby do społeczeństwa, niby ogólnie piętnując nienawiść, ale anty-rządowa propaganda aż przebrzmiewa, bo nikt mi nie wmówi, że autorzy i wykonawcy tej bzdury wierzą, że Polacy ogółem „znieważają sędziów” i „poniżają nauczycieli”. No ale przyjmując, że tak jest, to ja jako jego członek tego społeczeństwa czuję się obrażona.

Więc dowiadujemy się, że społeczeństwo, bo to przecież nie jest polityczna kampania, nie nie, to jest kampania pro-kurwa-społeczna, no więc do nas wszystkich, Polaków, skierowana, czyli My:

Uwłaczamy niepełnosprawnym;
      Zniesławiamy kobiety;
      Odczłowieczamy uchodźców;
      Obrażamy Ukraińców i Żydów;
      Bijemy, lżymy i piętnujemy gejów, lesbijki i osoby trans;
      Znieważamy sędziów;
      Poniżamy nauczycieli.

Ugruntowując moją tezę, GW chwaląc twórców łaskawa była oznajmić: „Pozostali artyści biorący udział w akcji po prostu wymieniają grupy społeczne, które w przeciągu kilku ostatnich lat spotkały się w Polsce z dużą społeczną krytyką - osoby niepełnosprawne, kobiety, uchodźcy, Ukraińcy, Żydzi, geje, lesbijki, osoby transseksualne, sędziowie i nauczyciele. Ich przesłanie jest proste - "Bądźmy z tymi, których prześladują. Bądźmy solidarni". Bo inaczej skończy się jak w wierszu Niemollera.”

Da bum tss. Czyli niebezpieczna społeczna krytyka, która jakoby rozkwitła w ciągu ostatnich kilku lat, zmusza środowiska anty-pisowskie do rozpętywania kampanii mającym przeciwdziałać przyszłym pogromom, no w każdym razie jak na dłoni widać w chronologii, że to ten PIS, i Demon Kaczyński sączący jad do ucha rozbudził w nas obrzydliwe instynkty nienawiści, n’est ce pas?

Pan Seweryn na koniec, bezczeszcząc oryginalny utwór poetycki, pyta łzawo: Kto zaprotestuje, kiedy mnie zaatakują?

Yyy, a ja wiem, może wezwana policja, ale wg waszych środowisk władza ma ją całą na smyczy, więc do takich jak wy pewnie nie przyjadą, co? No chyba, żeby pałować, za niechęć do partii etc. – wam się w dupach poprzewracało, wielcy z was opozycjoniści, represjonowani, ale kto konkretnie Pana zaatakuje? Społeczeństwo z pochodniami? Kaczyński z szabelką na kucyku?

Łzawo w chuj, prawie płaczę.

Ze śmiechu :D

A może zaatakują was wasze własne omamy z niedożywienia, spowodowanego rzekomą zapaścią gospodarczą / faktyczną histeryczną nienawiścią do partii skutkującą wrzodami w żołądku? Just asking.

A teraz mniej zabawnie:

Mamy tu do czynienia ze zjawiskiem, zwanym w kręgach osób zainteresowanych sztuką pomieszaniem porządków. Pewnych spraw i ich ciężarów po prostu nie należy przyrównywać.

Ja się mogę śmiać, ale potem się wkurwiam.

Bo w tle lecą migawki adaptacji filmowej z powstania w getcie warszawskim, zestawione z ostatnim marszem w Białymstoku. A wiersz tyczy się nazistów, i ich krwawych represji na poszczególnych grupach ludności. I jakkolwiek gardzę pseudo-prawicową hołotą która próbuje wszczynać burdy na marszach, to zachowajmy kurwa proporcje.

Na was barany nikt nie czyha, żadna władza rzekomo autorytarna, żadne odbieranie wolności słowa (a czasami w trosce o poziom dysputy medialnej, aż by się prosiło), i bardzo proszę ten wasz pseudo-opozycyjny freak show o nie zestawianie okupacji nazistowskiej i sytuacji żydów polskich, z rzekomą opresją władzy w waszym kierunku, albo dzisiejszym życiem homoseksualistów / nauczycieli / sędziów, bo jest to zwyczajnie kurwa niegodne.

A po pana, panie Seweryn, przyjadą najwyżej mili panowie z miękkim kaftanem.

•  

Komentarz usunięty przez moderatora

Gorące dyskusje ostatnie 12h

właśnie odbiłem się od drzwi sauny, bo pani poinformowała mnie, że środy są dostępne wyłącznie dla kobiet xD na pytanie który dzień jest wyłącznie dla mężczyzn pani odpowiedziała: żaden xD

#dyskryminacjamezczyzn #feminizm #neuropa #4konserwy

odpowiedzi (74)

Co za inba, anony. Otwieram sobie lodówkę, biorę pomidory, ogórka, szczypiorek, chciałem zrobić sałatkę. Wiadomo, sałatkę trzeba zaprawić majonezem, bo inaczej jaki normalny człowiek by to jadł? Wszystko sobie pokroiłem i ogarnąłem, że zapomniałem majonezu, pozdro slowpoke. Otwieram lodówkę, biorę majonez i widzę, że mój lokator zostawił tam kaszankę. Nigdy wcześniej nie jadłem kaszanki, a tutaj nagle dostałem smaka, no to myślę, czemu by nie zjeść. Kiedy zaprawiałem majonezem sałatkę, podgrzałem kaszankę w mikrofalówce, tak jak trzeba, zjadłem ją, a tutaj nagle wszystko mi się przefarbowało na złoto-modro a wszandy widza wůngel. Jo [jerrůna.jpg], co sam śe uodkorfańćyło? Blank żech uoćuloł. Uoroz wyłaźi spod zola wjelgi reżyser Kaźimjerz Kutz a zaczyno pjerdolić cośik uo ślůnskij nacyji, uo hanysach a gorolach. Stary buzerant, uůn ńy mjoł już downo na kyrchofje leżeć?*!? I terozki jo ńic już uokrům ślůnskij godki ńy rozumja. Zdo mi śe, iże tyn krupńok bůł przeklynty.

#pasta #slonskogodka #slask #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (26)

Biorąc pod uwagę, że uczniowie przez cały tok nauczania mają mniej godzin fizyki niż religii, to chyba jednak nauczanie tych przedmiotów nie jest równorzędnie ważne.

#bekazpisu #bekazprawakow #religia #neuropa

odpowiedzi (31)