Wpis z mikrobloga

W sumie to beka z tego, że nigdy nie będziecie mieć do czynienia z jakąkolwiek dziewczyną ale całą swoją energię poświęcacie na pisanie codziennie 300 wpisów na ich temat. Ten tag to taki chlew obsrany gównem w której siedzą świnie (też obsrane) i dyskutują na temat nieba i gwiazd.
#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: daj im spokój, ten tag to świetna komedia, ostatnio jeden koleś napisał taką historię że spadłem z krzesła czytając to o płodnych Julka i wielkich #!$%@? ruchajacych je. Gość się marnuje bo zdecydowanie ma talent
  • Odpowiedz
W sumie to beka z tego, że nigdy nie będziecie mieć do czynienia z jakąkolwiek dziewczyną


@DumnaAniemia: Serio myślisz, że żaden z tych przegrywów nigdy nie znajdzie sobie laski, mało prawdopodobne, już pomijając to, że tu jest masa trolli, a nie przegrywów
  • Odpowiedz
@DumnaAniemia: Większość wpisu to bzdury i ignoranckie wynurzenia, ale trochę racji masz w tym, że coś jest nie tak z tymi, którzy produkują wpisy niemal maszynowo. Zwykle zakładam, że mam do czynienia z trollem, jeśli dany typ dzień w dzień nie robi nic innego, tylko pisze na tagu. Wyżalić się lub podzielić jakimś przemyśleniem raz na jakiś czas rozumiem, ale ci najbardziej aktywni prześcigają się w jakimś wyścigu o nie wiem
  • Odpowiedz