Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gmeras: racja tyle co autobus na jedną strefę a jedziesz poniekąd gdzie chcesz plus odległość na dojście którą ustawiasz w apce.

Co ciekawe, do 4 osób możesz wziąć i cena maleje tzn każda kolejna osoba wychodzi taniej (przynajmniej tak było, nie wiem czy ta obniżka nie wiąże się z wycofaniem tego)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piogol1769: odległość miejsca odbioru wyznaczasz ty, od 400 do 600 metrów

Ja zawsze czekałem maksymalnie 10 minut ale że musiałem dojść (I mam ustawioną maksymalną wartość) to jak przychodziłem na miejsce docelowe to czekałem 2 może 3 minuty.

Kierowcy wyrzucają cię gdzie chcesz jeśli jedziesz sam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czyli że coś cienko im chyba wychodzi.

Btw, mogliby zmienić płatności na coś innego, ani kartą nie zapłacę, ani przez swój bank.


@TeslaX: są dwie wersje:

Zgromadzili jakiś kapitał więc mogą obniżyć ceny tymczasowo aby zdobyć więcej klientów

Albo idą na dno i starają się odbić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: korzystacie ? długo trzeba czekac, daleko do miejsca odbioru ?

@piogol1769: co do korzystania... Nie korzystam regularnie ponieważ nie jeździ na Żerniki (a tak bym do pracy dojeżdżal). Lubię też chodzić więc często wybieram spacer ale jak mam już się szybko dostać, to tylko Autohop. Olewam już busy oraz tym bardziej taksówki czy lidera.
@Jaracz_Joint: jak dla mnie pomysł może i dobry, brakuje mi trochę pokrycia części Gliwic (jakby np. dało radę dojechać do Silesia Outlet to byłoby już nieźle), no i korzystałbym, gdyby dało radę od szóstej, siódma to trochę za późno.