Wpis z mikrobloga

@Singularity00 porządnego prawa, a co masz na myśli? Może najnowsze buble prawne w postaci nowelizacji KPC , KPK czy chwilowo "zawieszonej" noweli KK? Może porządnym prawem jest ciągle jego zmienianie, pisanie ustaw na tzw kolanie i przegłosowanie ich w trybie przyspieszonymi w nocy, gdzie praktycznie żaden z głosujących "za" posłów nie przeczytał projektu ustawy? Nie tak wygląda porządek prawny.

Co do sądów - w przeciwieństwie do jedynej słusznej partii rządzącej nie ma
@Kosynier10: prawa, które będzie chronić Polskę i Polaków a nie grupy interesów
AD2 a ci twoi sędziowie to niby gdzie się uczyli? a no na postsowieckich uczelniach które nie miały żadnych reform po 1989 roku, do zawodu byli wdrażani przez ludzi z komunizmu. Wystarczyło spojrzeć na wiek ludzi z KRS - same stare dziady broniące układów
AD3 na szczęście to nie ty ani reszta zwolenników demontażu Polski będą o tym decydować.
@Singularity00
Mamy aktualnie prawo, które ochrania obywateli (a więc Polaków jak twierdzisz). Jakoś nie widzę gdzie prawo nie chroniłoby mojego interesu jako Polaka.

Ulubiony argument - komunistyczne lub postsowieckie uczelnie. Skończyłeś jakieś studia w ogóle? Byłeś kiedyś na jakieś dobrej uczelni, żeby pisać takie brednie? Jeśli skończyłeś jakaś uczelnie lub zrobił to ktoś z twoich bliskich to idąc tym tokiem myślenia jesteś odpadem komunizmu.

Nie jestem żadnym zwolennikiem demontażu Polski - jestem
@Singularity00: piękne te reformy pisu: sędziowie z dyscyplinarkami w KRS, służby które są wykorzystywane do zwalczania przeciwników politycznych, ustawy pisane na kolanie (choćby ta o SN odsyłająca do przepisów, które nie istniały xD), czy w końcu zreformowany TK, który jest sparaliżowany i jest niemalże nieaktywny w orzekaniu. Nie będę już wspominać o braku transparentności państwa i patologiach w spółkach państwa, czy choćby ostatnie wydarzenia w MS...