Wpis z mikrobloga

@Tusiek89: Rozmiarowo całkiem niezły jest Note 10. Boli totalny brak kiler ficzerów w tym telefonie. Oneplus ma ekran 90hz, Apple stabilny system i najlepsze wyświetlacze na rynku, Srajomi niską cenę, a Note 10? No można kręcić rysikiem - szał. Zobaczymy co przyniesie przyszły rok.
@MZ23: Tutaj przyznaję Ci rację. Ja za każdym razem idę w tym kierunku ze względu na rodzinę produktów. Jest pralka, lodówka, odkurzacz, telefony, telewizor itp. Też jestem ciekaw s11 (jeśli taka będzie nazwa) ale wcześniej pewnie skuszę się na folda:)
@Tusiek89: Fold spoko jeśli dam mu bardzo dużo luzu, jako recenzent - w pełni rozumiem, że jest to po prostu pchnięcie technologii do przodu i nie może być jeszcze ergonomicznie dopracowane. Niesamowicie razi mnie tak idiotycznie mały wyświetlacz przedni położony na masakrycznie ogromnych pasach startowych. Nie wyobrażam sobie abym mógł korzystać z niego komfortowo :). Zdecydowanie wolę połączenie iPad w samochodzie + Telefon w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡
@MZ23: Dam mu szansę. Naiwnie tłumaczę sobie, że przecież ktoś musi takie nowinki sprawdzać, testować, opiniować, żeby pchnąć tę technologię w odpowiednim kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak po prostu, po ludzku - mam słabość do nowinek. Fold nie ma dla mnie narazie większego uzasadnienia, ale jakoś ta jego pokraczność i łamanie dotychczasowych standardów przyciąga.