Wpis z mikrobloga

Mireczki potrzebna porada. Jak obecnie wygląda sytuacja w Murowańcu? Jak w każdym schronisku nie ma możliwości zrobienia rezerwacji, a do tego wyjątkowo zabraniają spania na glebie.
Pytanie czy mają jakąś pulę łóżek których nie da się zarezerwować, bo są przeznaczone dla osób które stawią się na miejscu bez rezerwacji (żeby nie spały na dworze)?
#tatry #trekking #gory
  • 7
Podobno jest taka pula. Ale jest ona wykorzystywana zaraz z rana przez tych co chcą sobie przedłużyć pobyt. Nigdy tam nie spałem, zawsze brałem nocleg w jakimś pensjonacie Murazsichle. Stamtąd szlakiem z brzezin docierałem do murowańca na śniadanie, skąd zdobyłem Świnicę, Kościelec, Kozi Wierch, Kasprowy i Krzyżne. Nie ma problemu powrotu jak schodzimy do palenicy bo zawsze jakiś Busik jadący do Zakopanego nas zabierze i wysadzi w brzezinach. Polecam brać pensjonat dość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SnDa79: Gorzej jak ktoś chce to wszystko co ty zdobyłeś, zdobyć za jednym razem, no prawie, powiedzmy bez krzyżnego.
Dla takich ludzi powinny być schroniska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@u2fat4fun: Schroniska mają pewną pulę miejsc do rozdysponowania bez rezerwacji. W Muro z tego co pamietam należało być osobiście o godzinie 10 i wtedy przy odrobinie szczęścia udało się dostać nocleg. Najlepiej zadzwoń i dopytaj czy taka opcja jeszcze aktualna.