Wpis z mikrobloga

#grin coraz bardziej mi się podoba nawiązują do sprawdzonych wzorców np. mt.gox

na tej stronie można za prawie USD 0.5K ( ͡º ͜ʖ͡º) kupić oprawioną w skórę z pozłacanymi literami w tytule,
książkę zbiór najważniejszych tekstów cypherpunkowych, kasa idzie na developerkę Grina

https://tmgox.com/product/grinoire-cypherpunk-anthology-book-pre-order/

#bitcoin #kryptoheheszki
O.....I - #grin coraz bardziej mi się podoba nawiązują do sprawdzonych wzorców np. mt...

źródło: comment_bApQoisDsyw6TLxRxZtsJo3zb4KWYqhW.jpg

Pobierz
  • 12
@cyberpunkbtc: Rozwój taki , że projekt nawet do wytarcia tyłka się nie nadaje.
Już ci pisałem prostaku , debil to cię zrobił tylko zapomniał wyskrobać. Najwyraźniej bieda w rodzinie była skoro na kondomy rodziców nie było stać.
@OPcodeRTI: Ludzie sami im dają pieniądze i to dużo większe. Niedawno jakiś stary hodler przesłał im 50 BTC, cała nagrodę z 2010 roku. Chyba to jest transakcja hodlowanych btc najdłużej w historii.

Oni żyją z tipów, nie z rumuńskich scamów. Takie rzeczy z pewnością wiele osób kupi, no nie chodzi o same produkty, ale o wsparcie.
@OPcodeRTI: @theromanpolan: Bo to zupełnie inna budowa blockchaina niż wszystkie krypto mają do tej pory. Cała sieć inaczej działa. Tu nie można zrobić forka BTC lub ETH, kosmetycznych zmian i lecieć na garbie tego co zrobili inni. Wszystko trzeba tworzyć od zera idioto. To projekt w bardzo wczesnej fazie rozwoju i nie ma scamerskich pieniędzy na setki devów, wkupienie się na listowanie na giełdy, albo opłacanie naganiaczy.

Żałosny jesteś rumunku...
Bo to zupełnie inna budowa blockchaina niż wszystkie krypto mają do tej pory.


@cyberpunkbtc: Nom zajebistą inflację ma ten projekt , taka zajebista budowa o liniowej inflacji , która nigdy się nie zmienia i wynosi 50 co block XD

Jak na moje oko to ty jestes żałosny z tym swoim nędznym scamem na mimblewimble XD A podobno według ciebie to ethereum ma nieskończoną emisję i to scam , a ty promujesz