Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy mógłby ktoś podrzucić kilka satoshi: 18TdYVPewsANuhj2SLEAFX8gm5JqA6HJ7F ?
Testuję sobie na mainnecie implementację bitcoinj
a swoje klucze mam w niedostępnym, nawet dla mnie miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będę wdzięczny za pomoc
#bitcoin
  • 24
@motaboy: nie wiem trzeba policzyć ,
to zależy ile bloków chcesz czekać, jak wysyłasz na adresy segwit to masz zniżkę bo mniej waży
z ilu inputów będzie się składać transakcja
od portfela bo większość ma zdaje się sztywne przedziały
wołaj Cybera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: próbowałem przed chwilą z bitcoin walleta na androidzie poniżej 300K sat nie łyka nawet transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
patrzyłem na fee 40 sat za bajt, moja ostatnia transakcja 220 bajtów i to segwitowa a on chce na legacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to segwitowa a on chce na legacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OPcodeRTI: Przecież dla ciebie nie ma różnicy na jaki adres wysyłasz, tylko z jakiego adresu.

Za niedługo się oczyści Mempool. Z BitGo to badali i pod wieczór kilka giełd wysyła masowo wiele tx. Nie polegaj na tym co ci sugerują portfele no one z dupy estumulują fee. Samemu szacuj. Wiele portfel zawsze pokazuje po 30-40 sat
@OPcodeRTI: to nie ja, co do portfeli to electrum apka samourai mają zmienne fee ale nie mają customa że można ustawić samemu, jest nawet nieźle bo można zjechać do 2sat/B jedynie Blockstream Green Wallet ma customa że można ustawic tyle ile sie chce