Wpis z mikrobloga

Przyjaciele, szukam taniej drukarki atramentowej lub laserowej do domowego użytku. Nie potrzebuję żadnych dodatkowych bajerów - wystarczy mi tylko aby drukowała. Nie musi mieć skanera, może drukować na kolorowo.

Chciałbym aby miała jakieś tanie tonery. I tak nie zamierzam drukować więcej niż 30 stron miesięcznie.

Wiem, że najtańsze drukarki zazwyczaj mają drogie tonery, więc chciałbym coś po środku.

Czy ktoś byłby w stanie coś dobrego polecić? Z góry dziękuję za pomoc.

#komputery #drukarki #pytanie
  • 7
@Marcinox: Co to oznacza tania? Ja polecam brother dcp j105 okolo 600zl ale baerxo tanie tonery i drukarka ma system automatycznego czyszczenia glowicy co ozacza ze glowica nie bedzie zasychac i narazac na koszty.
@Marcinox: Pixmy 5-tuszowe od Canona. Bywa, że Wifi mają (np. 7250). Tusze w zamienniku da się dorwać za grosze niemalże.
10-paki, tj. 2 komplety, stoją na Allegro po 20zł (!) Oryginalny 1 komplet, dla porównania, to 150zł.
Tusze nie zasychają (testowane), drukarka nie marudzi na zamienniki (mają chipy). Jakość druku na zamiennikach 2zł za wkład jest taka, że zdjęcia można drukować i nie widać rozstrzału na kolorach.
@NyanNyan widać po roku niestety blakna ale nie ma lepszej drukarki do foto na zamienniku niż pixmy, Brother, Epson w porównaniu z canonem to niezły jołk tymbardziej że taka j105 nie ma podajnika tylnego i papieru 200 nie pobierze z podajnika
@cysiekw: Zależy od papieru chyba też. Mam zdjęcia drukowane na zamiennikach akurat na w/w 7250, gdzie kupowałem je po 1zł sztuka (sic!) i zdjęcie, pomimo że jest wystawione na światło (nie żadne schowane w albumie), 3 lata wygląda jak nówka. Akurat 7250 tylnego podajnika nie ma, ale jej konstrukcja jest taka, że to w niczym nie przeszkadza (spory wałek ma). Karmiłem ją nawet grubszymi papierami (zdjęcia na fotograficznym 260g/m^2) i łykała