Wpis z mikrobloga

@Iudex: Cóż, jakbym miał dzisiaj czas, sam bym poszedł, bo kupiłbym 2 gonzalesy. 24zł*2=48 a płacę za to 24 złote. Razem mi to daje 24 złote oszczędności, zabieram moją żonę która uwielbia te burgery, bierze także 2 i już mam 48 zł oszczędności. Niech idzie z nami zaprzyjaźniona para i już razem mamy prawie 100 zł zaoszczędzone... no ale nic, lepiej zadawać retoryczne pytania odnośnie zaoszczędzonych 8 zł. Czasem trzeba spojrzeć
@Iudex: No #!$%@?, a co to za problem zjeść 2 burgery w Pasibusie? Jak ktoś słusznie zauważył wcześniej, ciężko żeby jedna osoba była najedzona po jednym. Sam bym ze 3 zjadł na raz jakbym się uparł. A jak masz na tyle słabą wyobraźnie i nie możesz sobie wyobrazić innej sytuacji, wystarczy że pójdziesz tam z paczką kumpli i z zaoszczędzonej kasy macie darmową prywatkę w weekend.
Sam pracuje w biurze i
@Iudex: Nie rozumiem fenomenu pasibusa, inne knajpki mają smakowo o wiele lepsze kanapki. Pochodzę z małego miasta spod Poznania, jak widzę #!$%@? te tępe laski co wrzucają foty na insta burgera z pasibusa albo #!$%@? naleśnika z manekina pozując przy tym to rzygać mi się chce. Zwykłe żarcie a traktują co najmniej jak restauracje z 3 gwiazdkami michelin.. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wojfff: To był tylko przykład... Jak napisałem wcześniej, sam bym się tam wybrał chociażby dlatego ze w cenie jednego burgera mam 2, ale kto by czytał wcześniejsze wpisy... Weźcie zacznijcie wykopki czytać ze zrozumieniem, bo was się już nie da :D
No spoko, burger normalnie kosztuje 20 ziko, 8 zł oszczędności. Czekania w kolejce jest ze 45 minut, potem czekania na burgera półtorej godziny. Kim są Ci ludzie, że przez 2 godziny mogą czekać na 8zł oszczędności? xD


@Iudex: Ludźmi którzy w czasie tych 2 godzin nie podejmowaliby czynności zarobkowych, więc takie przeliczanie czasu na pieniądze jest co najmniej nic nie warte