Wpis z mikrobloga

Mirki, co się musi stać żeby Polacy dostrzegli że obecna władza rucha ich w dupę? Rozumiem że jest fajna bo stosuje wazelinę i aż tak nie boli, no ale - za tą wazelinę sami musimy zapłacić...

Przyglądam się temu o czym rozmawiają znajomi w pracy - "ktoś się utopił, kawa w ekspresie ostatnio była lepsza, tragedia w jaskini, w przyszlym tygodniu mamy audyt, itd.".

Nikt, absolutnie nikt nie wspomniał o aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości. Tak jakby informacja że ktoś nam tu organizuje drugą PRL zupełnie do nich nie dotarła.

Jak to jest mozliwe? Ten narod jest tak glupi czy ma wszystko w dupie? Grunt że "mi się teraz żyje lepiej niz za peło bo 500 dają".

Tu podobnie, kilka wrzutek raptem ale generalnie cisza - dzień jak codzień.

Dlaczego potrafimy pogonic wąsatego Janusza z #nieolx a gdy idzie o wazniejsze sprawy to siedzimy cicho? Zaczniemy krzyczec jak nam ocenzurują internet dopiero? Ta władza jest przekonana o swojej jedynej słusznej prawdzie i nie cofnie się przed niczym żeby ciemny lud do niej przekonac.

Dajcie znać co mozemy zrobic sami nie czekajac na innych.

#stopbolszewikom #bekazpisu #polityka #wybory #niepis
  • 16
Jak to jest mozliwe? Ten narod jest tak glupi czy ma wszystko w dupie?


@Big__Lebowski: Z perspektywy pojedyńczej osoby interesowanie się polityką nie ma żadnego sensu. Spójrz na siebie i na to, ile krwi Ci psuje to, że śledzisz to, co się dzieje teraz w MS. Mamy najgorszy model demokracji partyjnej, jaki można sobie wyobrazić. Bez referendów, bez odpowiedzialności posłów przed wyborcami i bez możliwości wystartowania w wyścigu dla osób nie
@niggerinthebox: Doswiadczony pragmatyk vs kółko dyskusyjne ;) A tak serio, ciekawa rozmowa - jednak ja mówię o całym spoleczeństwie a nie tylko 30 latkach (lvl 43 here). Moje środowisko pamieta prl i tym bardziej nie mogę zrozumieć ludzi ktorym zwisa to co się dookoła dzieje.
@Big__Lebowski: mój ojciec stwierdził, że taka afera w MS to żadna afera, bo walczą o dobrą zmianę z sędziowską kastą. Sędziowie sami siebie nazwali kastą ponad prawem, kłamią w żywe oczy, oszukują i normalnymi metodami nei da się z nimi wygrać. Udostępnianie danych poufnych to też żadne przestępstwo, bo to osoby publiczne i jakby kto chciał to może o takie dane wystąpić xD