Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Mirki proszę o wyplusowanie dla zasięgu.

#wroclaw uwaga na dwie złodziejki grasujące w #mpk

Jechałem właśnie na dworzec z różowym, na szańcach wsiadła jakaś dupa o dość specyficznej urodzie, więc od razu przykuła moją uwagę. Przeszła koło mnie i stanęła na środku tramwaju, a po chwili, gdy podniosłem wzrok znad telefonu, stała już po mojej lewej stronie. Zastanowiło mnie, że stała bardzo blisko, raczej niecodzienne. Wiedziałem, że w lewej kieszeni nic nie mam, więc byłem spokojny.
Po chwili mój różowy powiedział do mnie, że wysiądziemy sobie kawałek dalej, na co ona nagle jak na zawołanie poszła znowu na środek tramwaju. Tam okazało się, że nie jest sama, bo zamieniła dwa słowa z drugą, nieco starszą kobietą, również o nietypowej urodzie, po czym znów wróciły w moje okolice. Tym razem ta pierwsza stała za moim różowym, a druga plecami do różowego po mojej prawej. No i wtedy spostrzegłem, że ta starsza ma na przedramieniu jakąś bluzę czy coś, a pod tą bluzą coś majstruje. Od razu spojrzałem na tę za moim różowym, a jako że różowy mi ją zasłaniał, uniosłem się lekko na palcach. Też miala bluzę na ręce i jak tylko zobaczyła że staję na palcach, wykonała dłonią nerwowy ruch. Wtedy drzwi się otworzyły i wysiedliśmy.

Plecaczek różowego był rozpięty i prawie otwarty. Na szczęście zorientowałem się w sytuacji i nie zdążyła nic wyjąć.

Dwie kobiety, jedna na oko 25-28, druga 35-45, brunetki, ciemniejsza karnacja, ta młodsza piegowata, obie bardzo szczupłe, dobrze ubrane. Młodsza w czarno-czerwonej bluzie z dużym, białym napisem na piersi i jeansach, a starsza w błękitnych spotniach i jasnej bluzce. Pilnujcie dobytków bo są dyskretne i przebiegłe.

Z fartem mirki!

#truestory #takbylo #zlodzieje #kradziez #podludzie
  • 11