Wpis z mikrobloga

Ludzieee, Bydziak to niestety tylko marionetka w wojence na YouTubie. Co mu te suby i chwilowe pięć minut dadzą na przyszłość? Prawdopodobnie nic, bo za jakiś czas wszyscy o nim zapomną, a chłopak zostanie z pustymi subami, za to nadejdą nowe dramy dla naszych kochanych twórców commentary i Bydziak będzie dla nich jak zeszłoroczny śnieg.
Grupa twórców YouTubowych się cieszy, bo mają akcję stulecia, Bydziak się cieszy bo jest o nim głośno i może w duchu myśli, że zaczął już spełniać marzenia o sławie porównywalnej do swoich idoli z opisu kanału. Prawda jest taka, że typ za jakiś czas zrozumie, że został po prostu wykorzystany. Ja go nie nazwę dzieckiem - 13 lat to wiek nastoletni i jest to NASTOLATEK, nie dziecko, który wkracza w to swoje nastoletnie życie i może przeżyć spore rozczarowanie za jakiś czas, a takie rozczarowania w tak młodym wieku mogą skutkować na przyszłość.
I ja słyszałam o tym, że on podobno do #awiec mówił, że rozumie sytuację i show must go on, ale kto na jego miejscu w wieku 13 lat powiedziałby inaczej? W końcu to trzynastolatek, który skrycie marzy o sławie..

#bydziak #polskiyoutube
  • 1
Ludzieee, Bydziak to niestety tylko marionetka w wojence na YouTubie. Co mu te suby i chwilowe pięć minut dadzą na przyszłość? Prawdopodobnie nic, bo za jakiś czas wszyscy o nim zapomną, a chłopak zostanie z pustymi subami, za to nadejdą nowe dramy dla naszych kochanych twórców commentary i Bydziak będzie dla nich jak zeszłoroczny śnieg.


@elmas: #!$%@?, true