Wpis z mikrobloga

@Djboleeek: Cześć Mirki, od jakiegoś czasu mam mały problem z aplikacja YouTube - kiedy przewijam komentarze pod filmem, to animacja scrollowania strasznie mi laguje. Czy ktoś z Was zauważył podobny problem na swoim urządzeniu? Któraś mirabelka opisywała podobny problem, ale jednak nie było tam żadnego odzewu. Nie wiem, czy to kwestia sprzętu (iphone 6s), czy kiepskiej optymalizacji, no ale nigdzie indziej w interfejsie nie zauważyłem takiego problemu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ios #iphone
  • 6
@Djboleeek: bo co Ci mamy powiedzieć miras. Jedne powie, że telefon to gruz i do wymiany, a drugi, że Google się wypina i nie pisze porządnie swoich appek pod iOS. też odtwarzanie filmu to nie jest lekka sprawa, a pewnie ma jakiś priorytet nad komentarzami/ opisem.
@Nie_znany Dobrze to ujales, ale zastanawia mnie to, ze w poprzednich wersjach tak nie bylo i moj zastepczy telefon, czyli jakis j5 2016 robi to bez problemu (zero lagow), a z drugiej strony moglbym sie przerzucic na nowszy model (np 8mke), ale pytanie brzmi czy jest sens, bo 6s poza tym jednym mankamentem naprawde spisuje sie swietnie i jesli nie ma roznciy pomiedzy nim a nowszymi modelami, to po co przeplacac. Gorzej
@Djboleeek: śmigam na 5s, łapie czasami chwilę zadumy? no jasne, ale nie strzelam z tego, więc wyjebongo. Ja bym nie zmieniał telefonu ze względu na jedną przycinającą appkę. Jasne, że za dwa lata będzie chodził wolniej i nie będzie miał wsparcia i wtedy można sobie coś nowego sprawić. Próbowałeś reinstalowania appki?
@Nie_znany Jedna apka to tam wuj, wiadomo, kwestia czy nie zaczna sie inne tak sypac z czasem, a reinstalowac probowalem i bez skutku. Nie jestem zadnym fpsofilem, ale nieprzyjemnie to wyglada i po prostu chcialem spytac czy to kwestia appki czy juz sprzet sie starzaje. U siebie masz cos podobnego?