Wpis z mikrobloga


@Revmir się skarżył to ja też

@Moderacja #nmm #1w0z

Mi spadł Puscheen z podpisem "In the capitalist society Solidarity is revolutionary act"
a na dole i tak na chama ocenzurowany bo spadał już kilka razy xD
"Share hug, together we can replace capitalism with another type of economic system"

Nie mam zielonego pojęcia na czym może polegać "nieodpowiedność treści" zawartych w tym obrazku. Skądinąd i tak obrazek był wielokrotnie przeze mnie edytowany, a pierwotna wersja była pobrana z fejsbunia, gdzie sobie jest od dawna i jak najbardziej spełnia standardy społeczności. Może Mirki macie pomysł na czym polega nieodpowiedniość tych treści ?

@m__b @a__s

#antykapitalizm #moderacja #moderacjacontent #afera #wykop #neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika
  • 15
@Drakii: xD nikogo nie obchodzi twoje gownozdania. intepretacja która próbuje mi tutaj wystosować jest wykładnią rozszerzającą wg. twojego widzimisie która nie ma żadnego zastosowania do prawa karnego i jest w prawie karnym (które próbujesz nieudolnie interpretować) niedopuszczalna. Mutualizm i kooperatyzm na przykład nie są. Reformizm również. Wg twojej intepretacjii socjaldemokracja która dąży do wprowadzenia socjalizmu poprzez reformy jest odmianą komizmu. Wróć do szkoły.

#eot
@Drakii: Koło ch*ja mi to lata czy cię przekonam czy nie. Nie będę zastępował twojej pani od WOSu która chyba jeszcze w gimnazjum powinna ci wyjaśnić czym się różni anarchizm który chce zniesienia państwa od totalitaryzmu xD. Przestań się kompromitować, bo ja bym się wstydził obnażać tak własną niewiedzę.
@Kjedne: btw komunizm jest w zasadzie legalny o ile nie odwołuje się do totalitarnych metod i praktyk (nie orientuje się czy przeszła ta nowelizacja, która miała rzeczywiście to zmienić), a KPP jest legalnie zarejestrowaną i działającą partią.

Natomiast przykładów chwalenia m.in Pinocheta, przemocy politycznej, totalitarnego ustroju, totalitarnych metod i praktyk władzy wśród środowisk ultrarynkowych oraz alt-rightu jest multum. A taki kelthuz to został np. skazany.