Wpis z mikrobloga

No nawet w wydarzeniach starają się uprzykrzyć innym życie. Trafiłam na 2 graczy, którzy weszli w tym samym momencie do bitwy i działali jak w plutonie pomimo tego, że to była bitwa dla osób bez plutonów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot
  • 19
@PanzerTiger: @KimDzongJaroslaw: Może nie ogarniam tego trybu ale zakładam, że walczyłaś z kimś 1 vs 1, potem przyjechał ten trzeci i też zaczął strzelać do ciebie. Tak było? Jeśli tak to nie widzę problemu, bo po prostu najpierw zniszczą ciebie, a później ten trzeci zabije tego drugiego.
Ja zagrałem 2 razy w to gówno i właśnie dwukrotnie 2 czołgi strzelały do mnie, mimo że widziały się nawzajem i przez to
@KimDzongJaroslaw: Mi się właśnie wydaje, że z tego nowego trybu nie zapisuje powtórek, bynajmniej mi nie zapisało ani jednej pomimo zaznaczonej opcji, aby zapisywało wszystkie bitwy. Z tabeli wyniku graczy też nie ma opcji, aby zrobić raport gracza
@sheridan97: Jednego z graczy obiłam tak, że był na jeden strzał, drugi co we mnie strzelał miał pełne życie, więc nie miał problemu aby po zniszczeniu mnie dobić tego drugiego. Kiedy bitwa się już całkowicie skończyła obaj ci gracze byli na samej górze w wynikach, więc dlatego nie wydaje mi się, aby to było przypadkowe skupienie ognia na mnie.
@sheridan97: Po bokach nie było przejazdu- z jednej strony budynki, z drugiej murek chroniący od rzeki. Do przodu nie miał jak uciekać bo było dosyć wąsko ponieważ mój wrak blokował przejazd, do tyłu też by nie miał jak uciec bo tam był ten gracz co został z większą ilością życia. Przez ten murek rzeką też trudno uciec ponieważ to było dosyć wysoko