Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #afera #moderacja #logikamoderacji #aferamadonny #stopagresywnemubanowaniu #justiceforkroomka #justiceforqueltas

@Queltas: ZBANOWANY, ZNALEZISKO USUNIĘTE, #aferamadonny TRWA W NAJLEPSZE

Tak więc @Queltas: który walczył o dobre imię niesłusznie zbanowanych (@Kroomka czy @jezely_pan_pozwoly wśród innych) w dniu dzisiejszym wyłapał bana na tydzień za:

za trollowanie, nieodpowiednie zachowanie, flood


Rozłóżmy kolejno powody zbanowania, wpisane w profilu @Queltas:

trollowanie


Czy trollowaniem można nazwać domaganie się sprawiedliwości wobec użytkowników, jasnych działań moderacji oraz publicznego przyznania się do popełnienia błędów jak również ich naprawy? ABSOLUTNIE NIE.

nieodpowiednie zachowanie


Czy nieodpowiednim zachowaniem można nazwać ironiczne oraz kulturalne komentarze (screenshot z treścią znaleziska w pierwszym komentarzu) dotyczące niezłomności, z jaką @Moderacja pod przewodnictwem @a__s zamiatają sprawę #aferamadonny pod dywan? ABSOLUTNIE NIE.

flood


Czy floodem można nazwać dodanie znaleziska krytykującego moderację w odstępie 4 dni (screenshot z profilu @Queltas zawierający dokładne godziny dodawania znalezisk związanych z #aferamadonny w drugim komentarzu) od poprzedniego? ABSOLUTNIE NIE.

Pytanie również - jaki punkt regulaminu został naruszony w dzisiejszym znalezisku? Moderacja wymigała się jedynie wpisując na belce "złamanie regulaminu" - Jakiego punktu? Bo już ustaliliśmy, że nie był to flood ani trollowanie. Co jeszcze zrobił @Queltas w tym znalezisku?

@Moderacja na usługach @a__s robi wszystko, by i tą aferę zamieść pod dywan. Pytanie tylko brzmi, jak duży ten dywan w kamienicy przy ulicy Zakręt 8 w Poznaniu jest, oraz kiedy im się złamie miotła. Bo nam się nie znudzi.
6REY1MISTERIO9 - #moderacjacontent #afera #moderacja #logikamoderacji #aferamadonny #...

źródło: comment_idSYocJcBAjvzitaLxTFwTKGzHzHu6ww.jpg

Pobierz
  • 17
@6REY1MISTERIO9:

Eksperymenty przeprowadza się na wykopkach, bo jest ich dużo i na szczurach, bo są inteligentne. Ja jako przedstawiciel tej pierwszej grupy byłem ofiarą pewnej szczególnej innowacji nt. argumentacji, która w założeniu miała mnie przygotować do odważnego działania.
Jestem Wykopkiem, lvl 20. Miałem dzisiaj rozmowę nt. bana na pewnym renomowanym portalu Rzeczpospolitej Polskiej. Wszedłem do pokoju nieśmiało trzymając w dłoniach teczkę. Michał Białek powitał mnie, a następnie kazał mi ubrać białą