Wpis z mikrobloga

Moja siostra bierze niedługo ślub. Siedzą z matką w kuchni i siostra mówi, że idzie z narzeczonym zrobić szczepienia przed egzotyczna podróżą poślubną. I wtedy mame się odpala "Wy przed ślubem szczepić się będziecie, żeby dziecko potem chore wam się urodziło. Nie słyszeliście, że pół roku przed ciążą nie można się szczepić?!" To moja siostra na to, że chore jest to, że jej matka zaplanowała już ciąże i się pokłóciły. Potem powiedziałem, że posiadanie dziecka w pierwszych miesiącach małżeństwa to nie jest marzenie każdej kobiety, a mame do mnie "Nagrasz się w te głupie gierki, a potem takie rzeczy gadasz, pokaż mi jedną kobietę która nie chce dziecka". XDDD #przegryw #logikarozowychpaskow #rodzina #polskiedomy #zwiazki #grazynacore
  • 13
Moja siostra bierze niedługo ślub. Siedzą z matką w kuchni i siostra mówi, że idzie z narzeczonym zrobić szczepienia przed egzotyczna podróżą poślubną. I wtedy mame się odpala "Wy przed ślubem szczepić się będziecie, żeby dziecko potem chore wam się urodziło. Nie słyszeliście, że pół roku przed ciążą nie można się szczepić?!" To moja siostra na to, że chore jest to, że jej matka zaplanowała już ciąże i się pokłóciły. Potem powiedziałem,
@Arnold___Boczek: to wyobraź sb babe 70 lat którą nagle oświeciłeś że przez całe swoje życie była w błędzie, nooo na psychice by to siadło, może nawet sznur. Nie wiem może to jakieś zabezpieczenie w mózgu przed fatal errorem.