Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, szczególnie #niebieskiepaski. Bardzo spodobał mi się ten #gekon z #audi i chciałabym dać takiego swojemu niebieskiemu, ale mam wątpliwość. Niebieskiego auto nr 1 to #bmw, a gekon jest z audi i nie wiem czy to wypada tak mieszać. Może istnieje możliwość odcięcia tej metki, no ale nie wiem. Niebieski ma też inne auto, audi, ale to jest takie auto dla niego do jeżdżenia, a nie kochania. ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc nie sądzę by szczególnie zależało mu na jego wystroju. Może znacie inne produkty tego typu, które nadawałyby się do bmw? A może to żaden problem tak mieszać? A może starsze audi też zasługuje na odrobinę przyjemności? #pomocy
Bambibardzo - Hej Mirki, szczególnie #niebieskiepaski. Bardzo spodobał mi się ten #ge...

źródło: comment_Ost1uGkCi87BEELtK5M4rHgCWXU8PkTb.jpg

Pobierz
  • 12
  • 0
@Uata Czyli nie uciąłbyś metki bmw z gekona i nie włożył do audi? :D Boje się, że usłyszę "bardzo fajne misia, ale to do audi..." albo "szkoda, że nie ma takich do bmw"... :D
@Bambibardzo: ucięcie metki może być bardzo ryzykowne i niebezpieczne dla zdrowia. Po pierwsze taki gekon może mieć wyszyty znaki Audi od dołu. Po drugie ten gekon oznacza system Audi Quattro i Twój niebieski może o tym wiedzieć. Po trzecie może i o tym nie wiedzieć ale jakiś inny obeznany fan BMW albo Audi to wie i kaplica - szpital murowany;)