Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 405
Zaciąłem się dokładnie w tej samej windzie w czerwcu na godzinę, aż udało mi się złapać zasięg i poprosić kolegę SMSem o telefon do pomocy technicznej i od tamtego czasu, co chwila ta winda nie działała. Jedynym rozwiązaniem spółdzielni było przyklejanie kartek na drzwi, że winda nie działa. Co śmieszniejsze, mimo tego te drzwi się otwierały, a że są składane to tej kartki nie było widać, bo drzwi się chowały razem z nią.

https://wiadomosci.wp.pl/poznan-wypadek-w-szybie-windy-spadl-z-11-pietra-6418385277556865a

#poznan
Pobierz k.....n - Zaciąłem się dokładnie w tej samej windzie w czerwcu na godzinę, aż udało m...
źródło: comment_K5exbWhT3InetqIiwHIw2sMw7maB34fp.jpg
  • 25
@kiken: nie ma opcji, żeby drzwi szybowe same się otwierały. Nie da się tego zrobić bez specjalnego klucza od zewnątrz. Jeżeli było jak mówisz to winę ponosi tylko i wyłącznie konserwator urządzenia a nie spółdzielnia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@pastryk: Źle mnie zrozumiałeś, drzwi się otwierały, ale nie do pustego szybu - za nimi była niedziałająca winda, zachowywała się w ten sposób, że wjeżdżała kawałek, zatrzymywała się między piętrami i migały w niej wskaźniki piętra, a żaden przycisk nie działał, więc się czekało bezczynnie na uwolnienie. Widocznie tym razem poszło o krok dalej i za drzwiami nie było nawet niedziałającej windy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kiken: dobrze rozumiem że ten koleś wszedł do pustego szybu windy i się po prostu #!$%@?ł w dół? Czy winda razem z nim zleciała?
@kiken: dawaj dawaj, to sie nie ma co #!$%@?ć, tłumaczenia, że "paaaanie, no kiedyś to kurła było, wind nie było i ludzie chodzili a wy byście tylko narzekali kurła" to jest ściek w rzece, a nie tłumaczenia.
Ciśnij dziadów, jak nie mają budżetu na amortyzację takich wydatków (no nie jest krzywa sztachetka w płocie, tylko winda, która jak się zepsuje i spadnie, no to jest bardzo kiepsko, by nie rzec -