Wpis z mikrobloga

@fapowiczowski: a Ty "chłopaczku" gówno o mnie wiesz, więc won mi tu z tym argumentum ad personam bo szkoda mi na Ciebie śliny. A czego Ty nie potrafisz ogarnąć? Tego że trwa intensywna dehumanizacja ludzi i humanizacja zwierząt? Bo biedne kurczaczki, biedne krówki, wolność dla #!$%@? karpii? Tego że tacy jak Ty #!$%@?ą o antynataliźmie a gdzieś obok nachodźcy z afryki i krajów muzułmańskich mnożą się jak króliki plując na #!$%@?
@dziki: mnie nie interesują przepychanki na linii lewica- prawica konserwatyzm-liberalizm
Jestem za antynatalizmem globalnym (ściślej mówiąc efilistą) co zakłada również nie popieranie natalizmu w krajach azjatyckich i afrykańskich, to nie tyczy się tylko ludzi, ale mniejsza o to (mam takie prawo, więc głoszę swoje poglądy) choć wiadomo, że to nie przejdzie, nawet w większości krajów europejskich, szczególnie na zacofanym wschodzie Europy, gdzie mnóstwo dzieci żyje w biedzie - poczytaj o tym
Tego że tacy jak Ty #!$%@?ą o antynataliźmie a gdzieś obok nachodźcy z afryki i krajów muzułmańskich mnożą się jak króliki plując na #!$%@? cywilizacji zachodu? I to ja jestem ograniczony?


@dziki: Kek i tak za 50-100 lat będziesz tu miał pół Afryki jak ludzie będą masowo spieprzać z rejonów w których nic już nie urośnie. Więc twoje namnażanie białej rasy tyle da co nic. Chyba, że w tym rondlu zaczniesz
Tego że trwa intensywna dehumanizacja ludzi i humanizacja zwierząt? Bo biedne kurczaczki, biedne krówki, wolność dla #!$%@? karpii? Tego że tacy jak Ty #!$%@?ą o antynataliźmie a gdzieś obok nachodźcy z afryki i krajów muzułmańskich mnożą się jak króliki plując na #!$%@? cywilizacji zachodu? I to ja jestem ograniczony?


@dziki: w sumie masz rację, to jest zaletą. Dzięki mnie nikt nie będzie musiał zadawać się z jednymi i drugimi matołami.
,,róbmy dzieci - niech się dzieje z nimi co chce, ale cholera róbmy je, bo Arabów będzie więcej łoloboga"


@fapowiczowski: w którym miejscu ja użyłem takiego argumentu? Chodzi mi tylko o to że nachodźcy mają w żopie antynatalizm, mnożą się na potęgę - co sprawia że antynatalizm można sobie wsadzić i dopchnąć - bo doprowadzi co najwyżej do szybszego wyginięcia białej rasy. Bo pozostałe rasy argumenty antynatalistów mają w poważaniu.

Zauważ,
@dziki:

Bo pozostałe rasy argumenty antynatalistów mają w poważaniu.

Dokładnie tak samo jak wy, dlaczego mam się bać brązowych rozpłodowców bardziej od białych rozpłodowców? Co, zabiją mnie? Memento mori, od czegoś muszę umrzeć (PRZEZ WAS #!$%@?).

bo doprowadzi co najwyżej do szybszego wyginięcia białej rasy.

Co w tym złego? Zajmą naszą kupę żwiru?

A z antynatalistami mam ten problem że każdy którego znam jest skrajnym proaborcjonistą

Anty - przeciw; natalizm -