Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rodzina najważniejsza. Dzisiaj sobie wziąłem wolne (B2B here, więc ponad 800 zł dniówki w plecy) tylko po to, żeby pojechać z synem do św. Mikołaja. Mój syn ma 3 lata i badamy go aktualnie w kierunku autyzmu, bo kilka zachowań nas niepokoi. Np. ma problemy z wsiadaniem do nieznanych pojazdów, z miejscami gdzie jest dużo ludzi i głośno. Dzisiaj mieli wyjazd z przedszkola autobusem do teatru na przedstawienie i spotkanie z Mikołajem. Każdy element z poprzedniego zdania jest dla niego problematyczny dlatego my i panie przedszkolanki byliśmy pełni obaw. Od kilku dni cwiczylem z nim jazdę tramwajem (niestety autobusem nie mieliśmy jak), pojechaliśmy do tego teatru, żeby zapoznał się z miejscem, oglądaliśmy autobusy na dworcu, pokazywałem mu Mikołaja i przedstawienia w internecie. Tlumaczylismy mu co po kolei się będzie działo, żeby się oswoił. Niestety mimo tego do autobusu nie wsiadł, więc zawiozłem go autem, tam dołączył do swojej grupy i nawet wszedł do sali teatralnej, ale po chwili jednak się wystraszyl i chciał wyjść, więc zabrałem go do domu i spędziliśmy super dzień razem. I tak jestem z niego dumny, bo powoli robi postępy. Dawniej nawet by nie wszedł do budynku teatru. Może następnym razem pójdzie mu jeszcze lepiej.
    #dzieci #autyzm #rodzina
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

Gdy starzy ludzie w internecie chcą być cool
    #gownowpis

odpowiedzi (30)

( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (8)