Wpis z mikrobloga

Ugh, wymyśliłem sobie projekt i już mi się rzygać chce od przetwarzania ociekających słodzikiem komentarzy... Generalnie gdy Dulkiewicz wrzuci coś na facebooka to zaczyna brakować wazeliny w polsce ¯\_(ツ)_/¯
Postanowiłem sprawdzić jak się procentowo rozkłada ilość pozytywnych/neutralnych i negatywnych komentarzy na profilu duli, plus sprawdzić skąd pochodzą te komentarze. Przejechałem już 1,5tys komentarzy z jej profilu i po prostu mnie cofa od tego bezmyślnego słodzenia. I najzabawniejsze - po pierwszych tylko dwóch postach (150 użytkowników, 200 komentarzy), wyszło że gdańszczanie to mniej niż 25% komentujących na profilu Dulskiej. Większość wazeliny wylewa się od zapalonych działaczy partyjnych PO z całej polski. Rozkład pozytywnych/negatywnych komentarzy też wskazuje na silne działanie środowisk ogólnokrajowych dla podbicia oceny dulskiej.

Ale więcej na ten temat w następną środę. A na razie idę rzucić z żołądka cały ten słodzik i wazelinę z jej profilu. Bleh.

#gdansk
  • 23
@qwarqq: Dobra robota. Piotruś kodowiec pewnie sam wazelinuje i lajkuje co się da u reszty działaczy PO i innych kodowców w całej Polsce, więc dla niego żadne odkrycie. Przecież od tego są takie pachołki jak on, czy Pan Radny Dzielnicy Oliwa.
@qwarqq: mamy tutaj silną armię bezgranicznego popierania UM. Nie będę użytkowników wymieniał, gdyż musiałbym ich najpierw z czarnolisto wyrzucić. Jedyny agent UM, którego da się tolerować, bo pomiędzy propagandą wrzuca sporo rzeczowych treści to @Line-Storm
@qwarqq: Już dawno wyleczyłem się ze sprawdzania FB poszczególnych polityków - k*rwica mnie brała i to porządna ze względu chociażby na brak możliwości poprowadzenia wartościowej dyskusji. To samo z lokalnymi grupami dla mieszkańców na FB - opanowane przez jedną lub drugą stronę konfliktu.

A tak swoją drogą to podejrzewam, że pewnie ktoś od T. Nadolnego prowadzi/wspomaga/moderuje jej FB tak jak było to w przypadku budynia. Do tego jeszcze opieka Karnowskiego i
@KilY: Każdy kto ośmieli się napisać coś nie po myśli władzy od razu kodowiec,ubek itp. Nie każdy ma tak jak KilY tatusia ,który dostał pracę na fali "dobrej zmiany" i teraz boi się ,że tatuś straci stołek i skończy się kieszonkowe. Przestać trolować to nie ministerstwo!
@qwarqq: Skoro ludzie tam występują oficjalnie i pod nazwiskiem łatwo ich zidentyfikować plusują kogo chcą i mają do tego prawo.Na profilu Jarosława Kaczyńskiego są pewnie tysiące takich polubień, Ciekawsze byłoby przeanalizowanie hejtów i negatywnych komentarzy. Na wykopie jest sporo hejterów.Na przykład KiLY bardzo mocno jest związany z obozem władzy. Prymitywnym hejterskim językiem obraża osoby o innych poglądach.Ma pytanie czy ktoś go kiedykolwiek widział w realu?