Wpis z mikrobloga

A teraz powiem wam o moim nowym kuhwa hobby. Ja tworze prawo, patrzcie, Syryjska Koalicja Narodowa mnie ściga, ja tylko patrze się na prawą stronę, aha, nadchodzą kuhwy! Czas odjeżdżać! Chwytam za kierownice kuhwa, Putin w kieszeni, amerykanskie śmiecie z tyłu chciałyby mnie złapać, ale nigdy im się to nie uda. Stać mnie na taki luz bo jestem kimś! Rozumiecie to? I napiehdalam i jadę przed siebie, widzicie? Mijamy właśnie east Ghouta kuhwa, dalej mnie ścigają . Patrzcie kuhwa, widziecie? tak jest właśnie w Syrii. I laska wam mówi tak: coś jest w tobie Baszar, trudno jest to wyjaśnić co w tobie jest takiego zajebistego, cały czas o tobie mówią Baszar, czy to na wykopie czy na czanach, ale ty się nigdy nie zmieniasz, dalej jesteś taki zajebisty. Coś jest w tobie Baszar, słyszycie to? Właśnie podjechałem pod east Ghouta kuhwa. Idzie tutaj Tygrys. Tygrys, ej Tygrys! Patrzcie. Tygrys kocham Cie. Tak Baszar, ty się nie zmieniasz. Tak się żyje włąśnie w Syrii – czysty luz. Patrzcie, rozglądam się tylko z taką, z takim, z takim żalem jak ci ludzie muszą w Izraelu żyć. Tylko mnie stać na takie opanowanie i na takie wyczucie czasu, kumajcie to. Tylko Syria, rozumiecie to? Tylko Syria. Ja piehdole, czysty luz, czyste niebo, luksus, SUKCES kuhwa.
#pasta #syria #syriaspam
źródło: comment_nqUVabyDoYpCs9VgT0kp2ADNYmMgpXCe.jpg
  • 3