Wpis z mikrobloga

Bank Millenium powinien zwolnić speców od UX na zbity pysk.
Chcesz sobie skopiować kwotę i wkleić ją do przelewu? Takiego wała: osobno złotówki i grosze ()
Chcesz sobie ustawić przyszłą datę wykonania? Wpisujesz dzień na 7 to od razu wyjebuje z powrotem na 31 bo nie może być data wstecz, chcesz ustawić miesiąc na 9 to też od razu usuwa bo nie ma takiej daty jak 31 września. Jedyne co można zrobić to albo wpisać najpierw dzień 30, później miesiąc na 9 a później dzień na 7 () Lub użyć ich upośledzonego widgetu do wybierania daty.
#webdev #webdesign #millenium #bankmillennium #programowanie
Pobierz F.....u - Bank Millenium powinien zwolnić speców od UX na zbity pysk.
Chcesz sobie s...
źródło: comment_0FMejdQSnAUoKR0vfbrEJYTZwBR9TPHo.jpg
  • 35
PKO najlepsze jeśli chodzi o stronę, apkę(iPKO) i ogólnie korzystanie z usług bankowych.


@Taysh: Jak odchodziłem od nich 4 lata temu to nie można było używać ich kart w połowie miejsc w necie bo coś mieli źle zrobione ( https://prnews.pl/masz-karte-debetowa-pko-bp-nie-bedziesz-mogl-zaplacic-za-przejazd-z-uber-4503 ) i trzeba było u nich płacić za tak podstawowe rzeczy jak automatyczne przelewy czy powiadomienia SMS ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fafu: Gdybyś widział Nest Bank sprzed aktualnej modernizacji - to było coś niewyobrażalnego. To projektował ktoś kto w życiu nie widział banku albo w ogóle strony internetowej. Teraz za to jest wręcz wzorem tylko kolory i ogólny 'dziadkowy' wizerunek mi nadal ciąży ;D
@dawid110d: Może, to zależy jaki masz plan. Prawdopodobnie tak działo się tak te 5 lat temu. Ja nie zapłaciłem za korzystanie z konta nawet złotówki. Miałem konto dla młodych i przeszły mi wszystkie przywileje po osiagnieciu 18. Znajomi ostatnio też pozakładali - żaden z nich nie narzeka, a wręcz są zadowleni. Dla mnie ich apka nie ma sobie równych a bank sam w sobie najbardziej ogarnięty i stabilny.
@sylwke3100: ataki na podmiankę działają tak, w czasie wysyłania przelewu z innych formatek, pdf, dokumentów kopiujesz dane do przelewu. Albo z tej strony przelewu do innych formatek. Atakujący manipuluje zawartością schowka, a użytkownik mechanicznie wkleja, kopiuje nie zwracając uwagi na zawartość. dlaczego więc kontrolki wyglądające na totalnie spierd&%^&^, gdzie nie da się sensownie zrobić copy paste są dobre, chyba jasne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: ataki na podmiankę działają tak, w czasie wysyłania przelewu z innych formatek, pdf, dokumentów kopiujesz dane do przelewu. Albo z tej strony przelewu do innych formatek. Atakujący manipuluje zawartością schowka, a użytkownik mechanicznie wkleja, kopiuje nie zwracając uwagi na zawartość. dlaczego więc kontrolki wyglądające na totalnie spierd&%^&^, gdzie nie da się sensownie zrobić copy paste są dobre, chyba jasne.

@cevilo: Przecież to było podmieniane nie podczas kopiowania jak to
@dawid110d: #!$%@? głupoty, za darmo każdy bankomat nawet za granicą bez prowizji tylko gorsze kursy przewalutowania jeśli nie ma się konta wielowalutowego.


@ElGovanni: akurat to ty #!$%@? głupoty: wyszukaj sobie tabelę opłat dla osób fizycznych: https://www.pkobp.pl/media_files/85606866-3b09-4d53-81bb-f567a7fa6711.pdf i potem zajrzyj w punkt III.12.2 i III.12.3 - musisz mieć konto bez granic i płacić 18 zł za prowadzenie, albo konto aurum i zagwarantować 9k wpływów miesięcznie, albo Platinum i chyba 20k na