Wpis z mikrobloga

@bzzxc: nie wydaje mi się, na pewno liberalnej opozycji nie po drodze z takim Liroyem i to raczej nie jest osoba która zabierze głosy PO czy Lewicy więc pompowania w TVN się nie spodziewam, a w TVP może co najwyżej wzmianka o tym, że ktoś taki jest na antysystemie żeby #!$%@?ć konfederacje

Myślę, że wynik wyborczy tego komitetu to będzie jakaś porażka(#!$%@? 70/80 tysięcy głosów xD) ale to może być tyle
@rafxyz44: W Białymstoku zebrali niewielką górkę (przypomnę, że do Skutecznych czmychnął były szef lokalnej Konfederacji i jest bardzo prawdopodobne, że wśród tych podpisów sporą część zajmują te, które uprzednio kazał zbierać "in blanco").
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rafxyz44: @bzzxc: @Krisu_7: @plackojad: ja #!$%@? Liroy I Kukiz najwięksi walczący z systemem...
Kukiz już został wciągnięty do betonu... a Liroy właśnie zabetonuje cała scene na lata, bo PiS ich podpompuje i podziela się głosami z Konfederacja... i koniec końców ani Liro ani Korwin nie wejdą i będziemy mieli stary system PiS, PO PSL i SLD... i nikogo więcej.
Zajebisci antysystemowcy...
@Krisu_7: Ja stawiam na PiS ~40-45%
PO ~34-38%
Lewica 7-10%
i zarówno PSL jak i Konfederacja to będą wyniki na granicy, może być po 4,7 a może być po 5,2%

w sumie to od wyników PSL i Konfy może zależeć czy Pis będzie mieć większość, jak wejdą obie to może być cięzko

z tego punktu widzenia gra Pisu na rozbicie głosów antysystemu na Konfe i Liroya jest dobrym pomyslem
w sumie to od wyników PSL i Konfy może zależeć czy Pis będzie mieć większość, jak wejdą obie to może być cięzko


@rafxyz44: PSL i Konfa to formacje z których w razie czego połowa posłów przeskoczy to pisu tak jak od kukiza.
To nie jest tak do końca, że Liroy odbiera głosy Konfederacji. Kukiz niby też miał odebrać, a jakoś przez ostatnie tygodnie sondaże dla Konfederacji nie podskoczyły do góry, mimo braku w sondażach "Kukiz'15". Tak samo zresztą w pamiętnych wyborach prezydenckich 2015 - Kukiz odebrał 20% Komorowskiemu (który spadł z sondażowych 62% do chyba 34%), a nie Korwinowi - jemu najwyżej tą końcówkę 0,8%. Elektorat Kukizowy to nie żadni antysystemowcy, tylko zwolennicy tzw.