Wpis z mikrobloga

Niezly w KSW kwas sie tam odwala. Jubileuszowa 50 gala , karta walk najgorsza od kilku ladnych lat, praktycznie zero promocji, a gala za niecale 2 tygodnie. Nawet do konca nie wiadomo, czy chca ta gale puscic w otwartym, czy po przez ppv, co wg mnie sie mega slabo sprzeda. Zgrzyt na lini Lewandowskiego z Kawulem raczej jest prawda, panowie sie przestali obserwowac na instagramie, czego raczej bez powodu tez nie zrobili. Turaj tez ciekawa wypowiedz jakiej nigdy wczesniej z ust ani Martina, ani Kawulskiego nie slyszalem, ze tez biora pod uwage, ze moga przestac stac na czele federacji. https://youtu.be/kf7vObRPRjY?t=565 Co jak co, ale za cholere ich mi nie szkoda, bo tyle ile narobili i robia pod gorke innym federacja i na nich szczuja od paru lat to glowa mala.
#mma #ksw #sportywalki #famemma
  • 4
@gA22: Kawulski jakiś czas temu móił że od dawna zajmuje się reżyserką jako priorytetem a szef gali to zajęcie numer 2. Obawiam się że kelner Lewandowski wie że nie może być jednocześnie szefem federacji i szefem związku MMA który od jakiegoś czasu próbuje założyć i podstawi jako szefa KSW swojego człowieka
@tom-smy: na pewno nie, zresztą chwilę po tym jak to napisałem to pojawiły się akurat wywiady z Różalem i sam przyznał że nazwisko Phila de Friesa byłoby czymś co bardzo by go zmotywowało do treningów MMA i że jest w stanie usiąść i pogadać z Kawulem więc ewidentnie ma ból dupy o to.