Wpis z mikrobloga

  • 145
@jabolsy grales kiedyś w cities skylines? Jak nie to ci cos powiem. Rure pobierajaca wode kładziesz duuuuzo wyzej niz rure sciekowa zeby przypadkiem scieku nie pobrać. Nie ma możliwości zebys pil gowniana wode. Poza tm zanim ta woda trafi do kranu to jet wieloetapowo oczyszczana.

Prawdopodobnie na jakims odcinku zoataly odciete rury, wyłączono wode. I wlaczenie tej wody spowodowalo ze cisnienie wymylo caly syf z rur, ktory masz teraz w wannie.
@jabolsy: ja od dawna piję tylko butelkowaną, właśnie dlatego, że tak bardzo jest promowane picie kranówki.

Nigdy nie rozumiałem, kto i po co kupuje bilbordy by zachęcać mnie do picia z kranu - kto ma w tym interes? Bilbordy swoje kosztują.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@stulejka-z-przerzutami: tysiące jak nie miliony osób płacą więcej w celu ochrony planety, w tym ja, więc twoje twierdzenia to jakiś głupoty nie mające ani krztyny prawdy. Ludzie mają swoje idee - zarówno ci którzy mają pieniędzy mało jak i ci którzy mają ich dużo i są decyzyjni w wielu sprawach. A idea która jest dobra bezsprzecznie i kompletnie niepodważalnie powinna łatwo do nich przemówić. Pieniądz to nie jedyna wartość tego świata.